fbpx

Spojitost výživy dětí s jejich imunitou nás nepřekvapí. Od narození je zdravý vývoj miminka a v podstatě dítěte každého věku středobodem každé maminky.

Ne vždy je výsledek takový, jaký bychom si všichni přáli, tedy zdravé a spokojené dítě, protože občas dítě některé potraviny odmítá a nebo nedokáží poskytnout tělu důležité živiny v potřebném množství. I to může být příčinou různých projevů nerovnováhy v těle, které se mohou projevit jako zdravotní nebo emoční nepohoda.

Čím je to dáno a které konkrétní živiny nám v dnešní potravě schází si povíme v rozhovoru s Ing. Michaelou Drábkovou, PhD.

Zaměřily jsme se především na imunitu, potravinové intolerance a hyperaktivitu, se kterými za mnou přicházejí rodiče dětí nejvíce.

Máte-li dotaz k vysílání nebo řešíte podobný problém a potřebujete radu či nasměrování, bez ostychu nás kontaktujte přes tento formulář a my se vám ozveme zpět. Tato nezávazná konzultace je zcela zdarma.


PharmDr. Vendula Martinková

PharmDr. Vendula Martinková

Specialistka na regeneraci organismu a reflexologii s citem. "Ukazuji lidem jak mohou pomoci svému tělu, aby se začalo uzdravovat samo, a pomáhám jim objevit a rozvíjet vlastní potenciál".

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *