julinka

Vendulku jsem poznala při škole reflexní terapie, do které jsem se přihlásila, když jsem byla celkem na dně. Při klasickém brouzdání se mi tam nějak ukázala škola reflexní terapie a mezi tím jednotlivé hodiny RT a zaujalo mě to ve chvíli kdy jsem uviděla RT duše. ,,To je přesně to co já potřebuji,” protože ta moje, po úmrtí blízkého člena rodiny, věčně nemocného syna a čím dal častějších hádek s manželem, se sesypala. Od první hodiny mě Vendulka nabíjela svou úžasnou pozitivní náladou na vše. Na každou hodinu jsem se vždy moc těšila, protože pokaždé jsem pochopila něco nového a lepšího k tomu, aby mě bylo v životě líp a uměla to ukázat i dalším lidem. Teď jsem ve fázi, že mám v plánu a už i zažádáno o vlastní studio, kde chci reflexní terapii dělat. A celkově mi je lépe! Pro mě je Vendulka ztělesněný anděl, děkuji jí za moc!!!❤️
Tak pokud se plácáte sami se sebou, Školu reflexní terapie moc doporučuji!! Samozřejmě i když jste se sebou spokojeni, je to o poznání nových věci a hlavně sama sebe 😉
Už se těším na další nové kurzy!!!! 👍❤️

Julie Karlíková

-

Reflexologie a bylinky

Jana B

Na školu RT jsem se přihlásila díky jedné velmi milé osůbce, kterou jsem měla možnost poznat asi před rokem. Byla to úplná náhoda a jsem velmi ráda, že se ke mně tato informace dostala. O reflexní terapii jsem věděla a měla jsem i nějakou zkušenost s tím, jak funguje. Tato škola však naprosto předčila mé očekávání a mohu říct, že pro mne byla velkým přínosem. Každopádně informace vám může předat kdokoliv, ale Vendulka je naprosto úžasná. Je empatická a dokáže ke každému přistupovat individuálně, přesně tak, aby si odnesl ty správné informace, které potřebuje. Nejsem sice profesionální masér, ale kvůli zdravotním problémům se zajímám o alternativní medicínu. Tento kurz mi velmi pomohl spojit dosavadně nabyté zkušenosti a znalosti v ucelený závěr. Vendulčiny kurzy mohu vřele doporučit, ať je hodláte využít jen pro sebe a vlastní rodinu nebo jako možnost rozšíření či nastartování profesního růstu. 

Jana Beywasserová

-

Reflexologie

Pavlínka

Jsem absolventkou Školy reflexní terapie. Byla jsem maximálně spokojená jak s formou výuky, tak s informacemi, které se mi dostaly. Vendulka je velmi příjemná, laskavá a trpělivá bytost, která umí své získané zkušenosti předat dál. Má obrovskou schopnost naslouchat lidem. Prošla jsem již více kurzů a Vendulčin kurz naprosto předčil mé očekávání. Všem, kteří se právě rozhodujete u koho kurz navštívíte, tak ze srdce doporučuji Vendulčiny kurzy. 

Pavla Hrušková

-
Reflexologie a metamorfní technika
markét

U Vendulky jsem vyzkoušela zatím jen Detoxikaci podle Jonáše a jsem s její péčí a přístupen nadmíru spokojená. Vybrala jsem si ji z řady terapeutů proto, že Venda je zkrátka sluníčko, člověk na svém místě - vždy milá, usměvavá, empatická, dokáže člověka vyslechnout, poradit ale zároveň i nabudit. Zkrátka mi ta hodinka u ní vždy zvedne náladu a nabije mě energií. Venda ví, co dělá, je odborník ve svém oboru a dělá to s láskou! Úplně z ní čiší ta pozitivní energie a zapálení pro tento obor. Jako vystudovaná doktorka farmacie zná souvislosti a člověku to dokáže srozumitelně podat a vysvětlit v kontextu s daným zdravotním problémem. Má nadhled a vždy dokáže správně poradit, je velmi vstřícná, otevřená a komunikativní. Člověk se jí nebojí svěřit se svými problémy a neduhy. To vše z Vendy dělá báječného a citlivého člověka a terapeuta, ke kterému se vždy velmi těším!

Markéta Strnadlová

-

Quote Specialist

Zdenička

Vendulka je velice šikovná, vstřícná a milá..Chodím k ní velice ráda, vždy si u ní dobře odpočinu, zrelaxuji..Pomůže nejen Vašemu tělu, ale i duši. Také velice oceňuji její diskrétnost, nemusíte se bát s čímkoliv se jí svěřit, umí i dobře poradit! Můžu jen doporučit!

Zdeňka Kulichová

-

Maminka

iva2

Když jsem se před téměř 2 lety objednala k Vendulce na reflexní terapii, tak jsem vůbec netušila, co mě čeká. Do té doby jsem měla zdravotní problémy, které moc rozvádět nechci, žila jsem si svůj spokojený život s manželem, 2 dcerami a vše pro mě fungovalo....Pravdou je, že jsem v roce 2015 dodělávala VŠ a tehdy začaly mé zdravotní problémy....trvaly dlouho....k Vendulce jsem přišla na podzim 2016, když jsem už byla bezradná, naštvaná a nešťastná.... Navíc mě celkem brzy v roce 2017 potkaly další nepříjemné události - manželova nevěra, změna pracovní pozice, úmrtí nejbližšího člena rodiny....zhroutil se mi celý život, permanentní stres....Vždy pro mě rodina byla na prvním místě. K Vendulce jsem chodila často, vždy jsem hodinu proplakala a cítila se mnohem líp. Kolikrát jsem nemusela nic říkat a ona věděla....Pamatuji si, jak mi řekla:" dokážeš všechno, co chceš..." Tak jsem na sobě začala postupně pracovat, shodila jsem 15 kg, začala jsem cvičit jógu, chodit po našich krásných kopcích a především jsem si všechno srovnala v hlavě. No a samozřejmě Vendulka mi v tomhle moc pomohla. I když už moc na reflexní terapii nechodím, vždy si tu hodinku náležitě užiju, probereme pro mě důležité věci a já chodím domů v pohodě a klidu. Uvědomila jsem si, že žiju tady a teď a umím se radovat z maličkostí a hlavně jsem získala sebevědomí, které mi XX let chybělo! Snažím se rozdávat dobrou náladu, pozitivní myšlení, tak, jak mě to naučila právě Vendulka. Přeji Vendulce do dalších let mnoho spokojených klientů, ať dále rozdává stále tolik pozitivní energie!<br />S láskou a vděčností<br />I.K.

Iva Kabeláčová

-

Zdravotní sestra