fbpx

REFERENCE

barča

Vendulčin kurzík mě nádherně provedl krok po kroku celým postupem masáže nožek. Já sama jsem absolvovala kurz reflexní terapie a tak vím, jak je péče o naše chodidla důležitá, a jak dokáže nádherně ovlivnit celé tělo i mysl. Vendulka je moc sympatická bytost a svým příjemným hlasem vám s lehkostí vysvětlí, jak si nožky efektivně namasírovat, jak se uvolnit, zrelaxovat a věnovat si chvilku času. Podle mě je masáž nožek jednou z nejpříjemnější záležitostí na světě. Moc a moc doporučuji. Tak neváhejte a pusťte se pod vedením Vendulky do masáže hned teď.

Jako začátečník jsem velmi spokojená. Hned to jdu zkoušet na sobě, pak začnu oblažovat rodinu. Děkuji M.

Veľmi som spokojná s kurzom. Som maserka a je to ďalší vedomostný prínos 🙂 Ďakujem. A áno, ocenila by som aj tú certifikáciu... Dovidenia pri ďalšom kurze. Zuzana

 

Jsem úplný laik, proto každý poznatek a rada od Vás je pro mě velice zajímavá a snažím si uložit v paměti.Také si ráda přečtu knížku o reflexní terapii. Jsem již krátkou dobu v důchodu a pohybový aparát je můj celoživotní zápas o svoji soběstačnost a pohyb. V celkem mladém věku se projevila artróza a ve 40. a 43. roku operace TEP, již s tím žiji 22 let zatím bez nutnosti reoperace . Pro začátek jsem s informacemi a předvedením od Vás přímo nadšená.  

Som vám veľmi vďačná za takýto druh naučenia masáže cez net na diaľku. Páči sa mi to a bola by som vďačná za ďalšie takéto kurzy. Môj manžel má problémy s chrbtom kedže má náročne povolanie takže hneď večer uvoľnenie nôh vyskušam. Masírovanie nôh miluje. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa uspechov.

julinka

Vendulku jsem poznala při škole reflexní terapie, do které jsem se přihlásila, když jsem byla celkem na dně. Při klasickém brouzdání se mi tam nějak ukázala škola reflexní terapie a mezi tím jednotlivé hodiny RT a zaujalo mě to ve chvíli kdy jsem uviděla RT duše. ,,To je přesně to co já potřebuji,” protože ta moje, po úmrtí blízkého člena rodiny, věčně nemocného syna a čím dal častějších hádek s manželem, se sesypala. Od první hodiny mě Vendulka nabíjela svou úžasnou pozitivní náladou na vše. Na každou hodinu jsem se vždy moc těšila, protože pokaždé jsem pochopila něco nového a lepšího k tomu, aby mě bylo v životě líp a uměla to ukázat i dalším lidem. Teď jsem ve fázi, že mám v plánu a už i zažádáno o vlastní studio, kde chci reflexní terapii dělat. A celkově mi je lépe! Pro mě je Vendulka ztělesněný anděl, děkuji jí za moc!!!❤️
Tak pokud se plácáte sami se sebou, Školu reflexní terapie moc doporučuji!! Samozřejmě i když jste se sebou spokojeni, je to o poznání nových věci a hlavně sama sebe 😉
Už se těším na další nové kurzy!!!! 👍❤️

Julie Karlíková

-

Reflexologie a bylinky

Jana B

Na školu RT jsem se přihlásila díky jedné velmi milé osůbce, kterou jsem měla možnost poznat asi před rokem. Byla to úplná náhoda a jsem velmi ráda, že se ke mně tato informace dostala. O reflexní terapii jsem věděla a měla jsem i nějakou zkušenost s tím, jak funguje. Tato škola však naprosto předčila mé očekávání a mohu říct, že pro mne byla velkým přínosem. Každopádně informace vám může předat kdokoliv, ale Vendulka je naprosto úžasná. Je empatická a dokáže ke každému přistupovat individuálně, přesně tak, aby si odnesl ty správné informace, které potřebuje. Nejsem sice profesionální masér, ale kvůli zdravotním problémům se zajímám o alternativní medicínu. Tento kurz mi velmi pomohl spojit dosavadně nabyté zkušenosti a znalosti v ucelený závěr. Vendulčiny kurzy mohu vřele doporučit, ať je hodláte využít jen pro sebe a vlastní rodinu nebo jako možnost rozšíření či nastartování profesního růstu. 

Jana Beywasserová

-

Reflexologie

Pavlínka

Jsem absolventkou Školy reflexní terapie. Byla jsem maximálně spokojená jak s formou výuky, tak s informacemi, které se mi dostaly. Vendulka je velmi příjemná, laskavá a trpělivá bytost, která umí své získané zkušenosti předat dál. Má obrovskou schopnost naslouchat lidem. Prošla jsem již více kurzů a Vendulčin kurz naprosto předčil mé očekávání. Všem, kteří se právě rozhodujete u koho kurz navštívíte, tak ze srdce doporučuji Vendulčiny kurzy.