Kde mě najdete

Centrum regenerace a vzdělávání Lavendu

Od 1.7.2019 už nemám vlastní prostory na pořádání kurzů, abych mohla více cestovat a pořádat akce i v jiných městech. Budu využívat různé prostory podle typu akce. Ve Valašském Meziříčí jsem našla skvělé prostory na ulici Křižná 32/2 a jsou hned u kruhového objezdu u autobusového nádraží.

Na této adrese bude probíhat většina kurzů: herní a rodinné centrum FIT32 ve 3. patře.

Stále mám i své konzultační Studio Levandulka v Jablůnce (č.p. 130) a tam budu využívat salonek Restaurace Sýpka pro semináře a přednášky.

Při zájmu umím zorganizovat akce ve Vsetíně, Zlíně, Ostravě a Praze. Do jiných měst ráda přijedu, pokud mi někdo pomůže s organizací..

Zodpovědná osoba

PharmDr. Vendula Martinková

IČ 03310591, nejsem plátce DPH

Hrachovec 250, 75701 Valašské Meziříčí

Kontakt

Telefon:  +420 725 675 005

Email: vendula@lavendu.cz, info@vendulamartinkova.cz

Kontaktní formulář

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku. Živnostenské oprávnění vydal Magistrát města Valašské Meziříčí SZ MěÚVM 47771/2014.

Pro lepší orientaci

Většina kurzů ve Valašském Meziříčí proběhne na adrese Křižná 32/2.

Je to prakticky hned vedle autobusového nádraží a přímo cestou i z vlakového nádraží. Z vlakového nádraží jezdí i MHD (Zastávka Škola Masarykova, spoj 10 a 6, z vlakového nádraží je to druhá zastávka, 2-3 min, když vystoupíte, díváte se směrem nahoru ke kruhovému objezdu a budova je hned první vpravo, za ní je velké parkoviště).

Kdybyste se ztratili, tak volejte přímo mně na 725 675 005.

Informace pro kurzisty

Pokud přijíždíte zdaleka a potřebovali byste přespat, tak se mi ozvěte. Pomůžu vám zajistit ubytování. V okruhu 300 m jsou 2 penziony, jeden motel a jeden hotel. 

Obědy řešíme v okolních restauracích, přímo v budově je pizzerie.