fbpx

Nejčastěji pokládané otázky na jednom místě

Máte otázku? S něčím si nevíte rady?

Jsme tu pro vás na emailu info@lavendu.cz, ale ještě než nám napíšete, zkuste najít odpověď tady. Stále ještě máme i jiné stálé zaměstnání, tak nám vyřízení emailů pár hodin trvá. Tady máte šanci, že vyřešíte svůj problém za pár minut. Databázi nejčastěji kladených otázek stále doplňujeme.

Jak se mohu do on-line kurzu přihlásit?

Stačí si vybrat on-line kurz, který Vás zajímá, vyplnit fakturační údaje, objednat a zaplatit. Po připsání částky na náš účet obdržíte na e-mail uvedený při objednávce přihlašovací údaje a odkaz na přihlášení. Pokud již přihlašovací údaje máte a chcete se do kurzu přihlásit znovu, můžete opět použít odkaz v emailu nebo se přihlásit zde:

https://lavendu.cz/vstup-do-online-kurzu/

Do kurzu se dostanete přes univerzální stránku VSTUP DO ONLINE KURZŮ, kde jsou všechny naše online kurzy, a také je přístupná z hlavního menu na našem webu. Vy si zvolíte ten kurz, který jste si zakoupili, kliknete na tlačítko VSTUP DO KURZU a v tu chvíli se Vám na obrazovce objeví tabulka, do které zadáte login = váš email a heslo, které Vám přišlo v emailu. Prosím neopisujte ho, ale ZKOPÍRUJTE (ctrl+c) a VLOŽTE (ctrl+v), abyste tak zamezili překlepu či jiné chybě.

Jak mohu kurz zaplatit?

Při objednávce si můžete zvolit ze 3 způsobů platby: klasický bankovní převod (máme Fio banku v CZK i EUR, obvykle 1 pracovní den), zrychlený bankovní převod (získáte předvyplněný bankovní příkaz a ve většině případů proběhne platba okamžitě) a také platbu kartou

Myslíme i na naše zahraniční zákazníky, a proto akceptujeme platby v Eurech (Slovensko, Polsko,…), a to jak u online tak i u živých kurzů.

Pro české platby využijte nás účet u FIO banky: 2701753346/2010 vždy uvádějte variabilní symbol = číslovaší objednávky. Systém platbu sám rozpozná a pošle vám přístupové údaje ke kurzu.

Pro platby ze zahraničí využijte náš eurový účet u FIO banky: 2601753349/2010, IBAN CZ9420100000002601753349, SWIFT/BIC FIOBCZPPXXX a opět uvádějte svůj variabilní symbol.

Živé kurzy fakturuje PharmDr. Vendula Martinková a platební údaje vám zašleme individuálně.

Nejde mi zaplatit, co mám dělat?

Technika je skvělá věc, ale umí pozlobit.

Snažili jsme se maximálně zjednodušit prodejní i přihlašovací proces. Nicméně občas šotek řádí.

Využíváme platební bránu Comgate pro okamžité platební převody a platby kartou. Protože je to citlivý proces na přenos informací, tak jakmile v jeho průběhu stisknete tlačítko ZPĚT (šipku doleva), tak se proces přeruší a je nutné začít znovu.

Někdy se taky stane, že náš zákazník nemá povolené platby kartou, přešvihne limit nebo špatně vyplní číslo karty.

Někdy je problém úplně někde jinde, ale my nejsme schopni ho na dálku identifikovat. V takovém případě určitě pište a nebo ještě lépe zavolejte ( po – pá 8-18 hod na tel +420 725 675 005 Vendula) a my vám poradíme. 

A klasický převod to vždycky jistí!

Jak kurz online probíhá?

Online kurzy jsou skvělé v tom, že můžete studovat odkudkoliv a tehdy, kdy se vám to zrovna hodí. Proto ani naše online kurzy nejsou vázány konkrétním datem, kdy by začínaly, ani ohraničeny délkou, kterou by měly trvat. Je to zcela ve vaší režii. 

V kurzu obvykle najdete několik stran textu, který vám přiblíží teorii daného tématu, a také 1 nebo více videí, kde uvidíte praktické provedení metody nebo názornou ukázku.

U některých kurzů najdete i závěrečný test a po jeho úspěšném zvládnutí máte nárok získat Osvědčení o absolvování.

Jak dlouho vám to bude trvat nebo kolikrát se ke kurzu vrátí, to je opravdu zcela na vás.

Kdy se budu moct do on-line kurzu přihlásit a začít studovat?

Záleží na zvoleném způsobu platby. Pokud zaplatíte on-line bankovním převodem nebo kartou budou Vám prakticky ihned zaslány do e-mailu uvedeného při objednání přihlašovací údaje a můžete začít studovat. Pokud provedete úhradu bankovním převodem, budou vám přihlašovací údaje zaslány ihned po připsání částky na náš účet. Doporučujeme platbu kartou nebo on-line bankovním převodem. Je to rychlé, bezpečné a můžete začít hned.

Ztratil(a) jsem přihlašovací údaje. Co mám dělat?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@lavendu.cz. Po ověření Vašeho emailu a oprávnění přistupovat k on-line kurzu vám zašleme nové přihlašovací údaje.

Jak dlouho budu mít ke kurzu přístup a mohu se k němu vracet?

Celková doba přístupu ke kurzu je vždy uvedena v popisu kurzu. Pokud není uvedeno jiné časové období, je garantováno 12 měsíců od data uhrazení. Ke kurzu se můžete po tuto dobu libovolně a opakovaně vracet, kolikrát budete chtít. Stačí se jen přihlásit.

Zakoupil(a) jsem si u vás více kurzů a v emailu s přihlašovacími udáji mi nepřišlo heslo.

Pokud už u nás máte jeden nebo více kurzů, tak přístupové údaje se nemění, jsou stejné, jen se Vám rozšíří přístup k dalšímu produktu (v případě, že zadáte stejný email).

Heslo můžete změnit, ale nemusíte.

Co když se mi on-line kurz nebude líbit?

I to se samozřejmě může stát. Někdy se prostě vaše očekávání a naše nabídka nepotká. U vybraných kurzů proto dobrovolně nad rámec legislativních povinností nabízíme garanci vrácení peněz. V takovém případě je tato informace uvedena v popisu kurzu . Prosím kontaktujte nás v příslušné lhůtě uvedené v garanci (zpravidla do 14 dnů od obdržení přístupů k on-line kurzu) na e-mailové adrese info@lavendu.cz, a peníze vám pošleme zpět. Ale protože bychom byli neradi, kdyby se to opakovalo, budeme velmi rádi také za uvedení důvodu, proč se vám on-line kurz nelíbil, co můžeme udělat jinak a lépe. Pomůže nám to se zlepšit a připravovat pro vás ještě kvalitnější obsah.

Mohu se přihlásit z různých zařízení, např. mobil, tablet, notebook? S technikou se moc nekamarádím, jak zjistím, že mi bude kurz fungovat?

On-line kurz je zpravidla postaven na kombinaci textu a instruktážních nebo informačních videí. Jediné co potřebujete je koncové zařízení (může se jednat o počítač, notebook, tablet, chytrý telefon) a internetový prohlížeč. Celý kurz probíhá přímo v internetovém prohlížeči a jsou používány běžné formáty videa, které by vaše zařízení mělo umět přehrát. Dále potřebujete stabilní připojení k internetu. Pozor, v případě mobilního připojení budete čerpat data podle tarifu svého mobilního operátora. Pro jistotu si můžete vyzkoušet testovací video v nabídce on-line kurzů. Kvalita přehrávání videa může být také ovlivněna rychlostí vašeho internetového připojení. Pokud byste měli třeba potíže s přehráváním (např. v kavárně nebo na veřejných wifi sítích), zkuste se připojit k jiné síti.

Mohu přihlašovací údaje postoupit třetí osobě?

Naše práce nás nejen baví a naplňuje, ale taky nás stojí dost času a energie a v neposlední řadě platí složenky. Velmi si vážíme, že jste korektní a své přístupy s nikým nesdílíte. Případné zablokování vašich přístupů je i pro nás práce navíc, raději se budeme věnovat přípravě nových kurzů. Pokud se vám kurz líbí, budeme rádi, když své kolegy, přátelé a blízké odkážete na příslušnou stránku online kurzu, aby získali svůj vlastní přístup.

Kde získám informace o dalších kurzech?

Nabízíme jak živé kurzy, tak on-line kurzy. Veškeré informace k aktuálním kurzů najdete zde:

Online kurzy

Živé kurzy

A protože máme neustále nápady na nová témata, budou kurzy postupně přibývat. A pokud nám potvrdíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, budete mezi prvními, kdo  se dozví o novinkách, slevách a nebo třeba o zajímavostech k tématu.

Získám certifikát za absolvování on-line kurzu?

U nabízených on-line minikurzů certifikáty ani osvědčení neudělujeme. V nabídce však budou postupně přidávány i obsáhlejší on-line kurzy s možností získat Osvědčení o absolvování kurzu nebo Certifikát. V takovém případě bude tato informace uvedena v popisu kurzu.

Téma mě velmi zaujalo. Je možné absolvovat také živý kurz?

Ano, naše společnost nabízí i živé kurzy, které probíhají zpravidla ve Valašském Meziříčí nebo blízkém okolí. Aktuálně vypsané kurzy a termíny naleznete zde:

Aktuální termíny živých akcí

V případě zájmu většího počtu účastníků, můžeme po dohodě uspořádat vybraný kurz i v jiném městě. Pokud jste organizačně zdatní, můžeme domluvit na společné organizaci vybraného kurzu.  V těchto případech nás prosím kontaktujte na emailové adrese kurzy@lavendu.cz.

Objednal(a) jsem si online kurz, ale rozmyslel(a) jsem si to a zaplatit ho nechci

Také se nám stává, že se pro něco nadchneme a pak to nějak vyprchá. Pokud jste ještě kurz nezaplatili a neobdrželi přístupové údaje, můžete odstoupit od smlouvy ve lhůtě do 14 dnů od potvrzení objednávky z naší strany.  Berte prosím na vědomí, že odesláním objednávky nám závazně říkáte, že máte o kurz zájem. A potvrzením objednávky z naší strany, což se zpravidla děje obratem, spolu uzavíráme smlouvu. Proto nás v takovém případě kontaktuje na info@lavendu.cz, že o kurz nemáte zájem a odstupujete od smlouvy. Budeme tak mít důvod Vaši objednávku stornovat v našem systému. Pokud tak neučiníte, budou Vám chodit automatické upomínky. Vaši změnu názoru respektujeme, ale prosíme, potřebujeme o tom vědět. A vždy si můžete kurz objednat znovu 🙂

Neobjevil(a) jsem zde odpověď na otázku, kterou mám nebo potřebuji pomoci

Samozřejmě nás kontaktujte na email info@lavendu.cz nebo rovnou zavolejte na 725 675 005, a to v po-pá od 8 do 18 hod. Telefonní číslo je na Vendulu, která se však věnuje i vlastní praxi s klienty a pokud telefon nebere, tak se vám ozve co nejdříve zpět.