fbpx

Téma stres je dnes aktuálnější, než kdy jindy. Ať už jsme lidé pozitivně naladění, nebo i ti, kteří pod náporem každodenní reality či abstraktních emocí utíkají do nemoci, jedno máme společné. Stres na nás působí tak jako tak, jde jen o tom, jak se s ním dokážeme vyrovnat.

Abychom to dokázali co nejlépe, je potřeba na to mít energii. Abychom mohli mít energii, je potřeba, aby ji naše tělo a všechny naše buňky dokázaly načerpat, přeměnit nebo vytvořit a udržet si ji. Co nám může pomoci z hlediska výživy i dovýživy našeho těla, ale i o dalších technikách a možnostech uvolnění stresu, o tom bude naše další povídání s Ing. Michaelou Drábkovou, Ph.D.

Mluvily jsme o vlivu stresu na zdraví, imunitu i psychiku. Povídaly jsme i o tom, jak efektivně pracovat s imunitou dětí a jak je podpořit i v rámci pozornosti a rozvoje rozumových funkcí.

Máte-li konkrétní dotaz, který se týká Vašeho zdraví a potřebujete poradit, zanechejte nám na sebe kontak ve formuláři a my se Vám ozveme zpět. Konzultace je zdarma. https://forms.gle/bvKcVD9KFWhCkTy68

Přípravky, o kterých mluvíme najdete tady


PharmDr. Vendula Martinková

PharmDr. Vendula Martinková

Specialistka na regeneraci organismu a reflexologii s citem. "Ukazuji lidem jak mohou pomoci svému tělu, aby se začalo uzdravovat samo, a pomáhám jim objevit a rozvíjet vlastní potenciál".

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *