fbpx PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu

Vítejte ve své online učebně

Těší nás, že jste se rozhodli poznat krásu a efekt reflexních masáží a také proniknout do tajů celostní medicíny. 

Zde na tomto místě budete mít všechny vámi zakoupené nebo zpřístupněné kurzy a webináře pěkně pohromadě, a také se z každého kurzu můžete vrátit zpět na tuto stranu a otevřít jiný kurz. Snadno se tak dostanete k informacím, které zrovna hledáte bez zbytečného bloudění.

Do jednotlivých kurzů se dostanete kliknutím na název v menu níže. Pokud používáte mobilní telefon, rozklikněte ikonku s třemi vodorovnými čárami a menu se vám zobrazí.

Rozkliknutím ozubeného kolečka si můžete upravit profil a nahrát si oblíbený obrázek a svoji fotku. V nastavení uživatele si v případě potřeby změníte jméno, email nebo heslo.

Změnit fotku v záhlaví
Vendula
Změnit fotku v záhlaví

Specialistka na regeneraci organismu a reflexologii s citem.


"Ukazuji lidem jak mohou pomoci svému tělu, aby se začalo uzdravovat samo, a pomáhám jim objevit a rozvíjet vlastní potenciál".


Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené

Moje kurzy

Moje webináře

Kurzy na novém webu kurzy.lavendu.cz

Pro přihlášení jsou nutné samostatné přístupy, které Vám přišly do mailu po registraci nebo uhrazení kurzu.

Pro sdílení, diskuzi i možnost položit dotaz je tu naše absolventská skupina na facebooku. A opravdu to tam žije, tak se k nám připojte>>>

Přidáváme do ní také obsah na víc a první informaci o všech novinkách a akcích.

Něco nejde? Máte problém? jsme tu pro vás!

Technickou podporu pro vás zajišťujeme na emailu info@lavendu.cz a opravdu se snažíme reagovat v rámci 24 hod (max 48 hod o víkendu). Pokud to hoří, tak na telefonu 725 675 005 zastihnete Vendulu, a to ve všední dny (po-pá) mezi 8 a 18 hod. Pokud má zrovna klienty, tak telefony nezvedá, ale vždy volá zpět.

Děkujeme za trpělivost.