fbpx

Webinář: Reflexní terapie a zdraví ženy II. díl

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Tento webinář volně navazuje na webinář z 13.9.2022 Reflexní terapie a zdraví ženy I, ve které jsme si povídali o nejběžnějších ženských problémech, jejich vztahu k hormonální nerovnováze a jak využít reflexní masáž k podpoře regenerace a především k prevenci těchto stavů.

Pro tento další webinář jsem oslovila skvělou fyzioterapeutku Ing. Vendulu Johanes, která pro svou práci s klientkami využívá metodu paní Ludmily Mojžíšové a poskytne nám pohled fyzioterapie a podělí se s námi o své zkušenosti při řešení ženských obtíží.

Během webináře budeme odpovídat na vaše dotazy a zodpovíme i ty, které přišly po prvním webináři.

Máte-li otázky k příčinám, důsledkům, ale především k řešení obtíží jako jsou gynekologické záněty, poruchy cyklu v každém věku, potíže s otěhotněním nebo udržením těhotenství, ale třeba i otázky jak se nachystat na pohodový porod, tak jste srdečně zváni (pánové taky) na naše další vysílání z cyklu webinářů za kávu a zákusek v pondělí 31.10.2022 od 18 hod. 

Co se na vysílání dozvíte?

🩺 Povídání s Ing. Vendulou Johanes o využití fyzioterapie a metody paní Ludmily Mojžíšové v prevenci i řešení nejčastějších ženských potíží

🩺 Příčiny, důsledky a možnosti řešení nejčastějších ženských potíží

🩺 Opakující se gynekologické záněty

🩺 Nepravidelnost menstruačního cyklu, bolestivá menstruace a ovulace

🩺 Neplodnost, problémy s udržením těhotenství

🩺 Endometrióza

🩺 Menopauza

🩺 Jaký vliv mají hormony na emoce, náladu a celkové zdraví ženy

🩺 Odpovědi na vaše dotazy

Co navíc získáte

💡 Možnost položit otázky při živém vysílání

💡 Záznam vysílání v samostatné členské sekci

💡 Reflexní sestava na hormonální rovnováhu a podporu plodnosti 

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu vondělí 31.10.2022 od 18 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Webinářem provází PharmDr. Vendula Martinková, host Ing. Vendula Johanes

(fyzioterapeutka se specializací na metodu Ludmily Mojžíšové)

Působím na ambulantní rehabilitaci v Olomouci a provádím semináře v Praze, Brně, Žilině a Trnavě. Metodou Ludmily Mojžíšové se intenzivně zabývám 11 let. Výsledkem mé dosavadní práce je více než 140 miminek a neustále přibývají další: https://www.youtube.com/watch?v=ByG1_430Pxw

K metodě Ludmily Mojžíšové mě vedla dlouhá cesta, ale jsem si jistá, že je to ta nejlepší cesta, kterou jsem se mohla vydat. Přináší mi mnoho uspokojení, je mou součástí a ráda své poslání, zkušenosti a energii předávám s empatií a pokorou dál, se vším ráda pomůžu a poradím pokud to bude v mých silách.

Největší pocit naplnění zažívám při čtení zpráv od svých pacientek, že otěhotněly, srovnal se jim menstruační cyklus, že ovulují, že odezněly bolesti zad a jsou na tom psychicky lépe, odhodlány jít dál, vytrvat, zkoušet a nevzdávat se.

Je pro mě hnacím motorem každé nové těhotenství a naplňuje mě štěstím každé narozené miminko. Vždyť jsem pomohla k něčemu tak úžasnému, k novému životu. Miluji svoji práci.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

99 Kč / 3,99 €

(Cena je vč. DPH)

© 2022 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Webináře za kávu a zákusek
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.