fbpx

Webinář: Reflexní terapie a zdraví ženy I. díl

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Velmi často dostávám dotazy, které se týkají ženského zdraví, ať už jde o hormonální rovnováhu, emoční stabilitu, potíže spojené s ženským tělem jako jsou gynekologické záněty nebo problémy s otěhotněním.

I proto jsme se rozhodli věnovat dva následující webináře typicky ženským tématům, které si naše v převaze ženská komunita vyžádala :). Věřím však, že informace mohou přinést mnoho pochopení a uvědomění i mužům, pro které je náš velmi emoční a někdy ne zcela logický svět možná záhadou.

Na prvním webináři si povíme, s čím se ženy potýkají nejčastěji a co jsou nejčastější důvody k návštěvě lékaře, léčitele či poradce. Volně navazující webinář věnujeme souvisejícím potížím jako je udržení vitality, krásy a zdravé váhy, a také tématům, které vyplynou z prvního vysílání. Navazující webinář plánujeme na začátek listopadu.

Máte-li otázky k příčinám, důsledkům, ale především k řešení obtíží jako jsou gynekologické záněty, poruchy cyklu v každém věku, potíže s otěhotněním nebo udržením těhotenství, ale třeba i otázky jak se nachystat na pohodový porod, tak jste srdečně zváni (pánové taky) na naše další vysílání z cyklu webinářů za kávu a zákusek v úterý 13.9.2022.

Co se na vysílání dozvíte?

🩺 S jakými potížemi se ženy nejčastěji potýkají

🩺 Příčiny, důsledky a možnosti řešení nejčastějších ženských potíží

🩺 Opakující se gynekologické záněty

🩺 Nepravidelnost menstruačního cyklu, bolestivá menstruace a ovulace

🩺 Neplodnost, problémy s udržením těhotenství

🩺 Endometrióza

🩺 Menopauza

🩺 Jaký vliv mají hormony na emoce, náladu a celkové zdraví ženy

🩺 Jak si pomoci bylinkami, výživou a reflexní terapií při jednotlivých potížích

Co navíc získáte

💡 Možnost položit otázky při živém vysílání

💡 Záznam vysílání v samostatné členské sekci

💡 Reflexní sestava na hormonální rovnováhu a podporu plodnosti 

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu v úterý 13.9.2022 od 18 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Webinářem provází PharmDr. Vendula Martinková.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

99 Kč / 3,99 €

(Cena je vč. DPH)

© 2022 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Webináře za kávu a zákusek
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.