fbpx

Péče o chodidla druhých je už od dávných časů projevem úcty, a při tom nejde o nic podřadného. Naopak i králové vzdávali hold svým hostům tím, že jim omyli nohy, pomazali je vonnými oleji a uvítali je tak ve svém domě.

Pro mě osobně je pedikúra malý svátek s nádechem slavnostnosti. Příjemná koupel v útulném prostředí následovaná odstraněním staré kůže, aby mohla moje chodila zase dýchat a den co den mě nosit po tomto světě. Mám ráda tento čas pro sebe a jsem vděčná, že mi ho někdo chce poskytnout.

Pokaždé, když platím, tak mě překvapí ta neadekvátně nízká suma a není to tím, že chodím ke kamarádce. Už velmi dlouho mi vrtá hlavou, že tady něco nehraje. Když se na to kamarádky zeptám, tak mi odpoví, že taková cena je “běžná”. 

Ale je na každém, jestli zůstane u běžných věcí nebo zkusí něco jiného…

Jste pedikérka, která má ráda svou práci i klienty, ale cítíte se nedohodnocená?

Chcete navýšit své příjmy bez dalšího navyšování klientů nebo cen za služby, ale nevíte jak?

Chcete si hýčkat své klienty, aby se rádi vraceli a doporučovali vás?

Chcete získat nové vědomosti a informace ze svého oboru, které z vás udělají expertku a ještě se vám vyplatí finančně?

Zapadá do vašeho konceptu služeb relaxační ošetření chodidel a ráda byste jej nabízela svým klientům bez stresu z negativní reakce?

Pokud to tak je, není náhoda, že čtete tyto řádky...

Sama několik let podnikám v oblasti zdraví a péče o tělo. Prošla jsem si obdobím shánění klientů, stanovováním cen za své služby, kloubením podnikání a svého volného času i situacemi, kdy mi klienti vypadli a já se k tomu musela nějak postavit.

Někdy bylo líp a někdy zas hůř, ale moje práce mě baví, dává mi smysl, a to mi pomohlo vytrvat.

Pochopila jsem, že nejdůležitější a nejekonomičtější je vybudovat dlouhodobý vztah s klientem, aby se rád vracel a doporučoval mě dál. 

Neustálé navyšování klientely a cen za služby není řešením, a proto jsem začala využívat jiný způsob. Zaměřila jsem se ještě více na péči o stávající klienty a nabídla jim hodnotu navíc. V mém případě  to bylo celostní poradenství a kontrolovaná vnitřní očista Joalis. Ukázalo se to jako správná cesta.

Při ošetření získali mí klienti nejen reflexní masáž chodidel, která sama o sobě velmi napomáhá uvolnění a nastartování regenerace celého těla, ale také odpovědi na své otázky týkající se zlepšení jejich zdraví a kondice a nasměrování na cestu vhodnou právě pro ně. Vraceli se nejen kvůli relaxaci, ale hlavně pro to, že měli výsledky a velmi ochotně mě doporučovali dál.

Uvědomila jsem si, že tohle není jen můj problém a že jsou oblasti v péči o tělo, kde bych někomu mohla svými zkušenosti a znalostmi pomoct. Když mě začaly oslovovat kamarádky pedikérky, abych pro ně uspořádala kurz Relaxační masáže chodidel spojený s reflexní terapií, tak bylo jasné, komu můžu být prospěšná.

Proto vznikl tento živý kurz kurz Relaxační masáž chodidel s prvky reflexní terapie, ve kterém vám nejen předám své několikaleté zkušenosti ohledně chodidel  jejich propojení s celým tělem, ale také vám pomůže k možnosti nabídnout svým klientům hodnotu navíc. A také se v něm dozvíte, jak ho využít k navýšení své odbornosti i zisku.

Ráda se s vámi podělím o to, jak je s chodidly propojeno celé tělo a jak jednoduše nabídnout svým klientům přidanou hodnotu, pečovat o ně, budovat s nimi dlouhodobý vztah a zároveň si navýšit svůj zisk.

Když jsem začala podnikat, tak kromě neustálého zvyšování odbornosti jsem přirozeně začala shánět informace o tom, jak své služby nabízet, jak o sobě dát vědět a jak ukázat klientovi hodnotu služby, kterou si chce zaplatit. 

Ceny za svou práci jsem stanovovala porovnáváním s okolím a taky s ohledem na fakt, že teprve začínám. Ale rychle jsem pochopila, že pokud mě má moje práce nejen bavit, ale i uživit, tak musím začít přemýšlet více ekonomicky, jinak zkrachuji nebo vyhořím.

Zakoupila jsem si řadu online kurzů i živých konzultací, sama sebe přesvědčovala o své hodnotě nebo mě o ní přesvědčoval někdo jiný, ale pořád to nějak nebylo ono.

Při každém navýšení cen jsem cítila velkou úzkost a nejistotu. Strach, že mi klienti odejdou, naštvou se nebo si řeknou, že jsem namyšlená. O tom, že nabízím kvalitní službu jsem nepochybovala. Jen jsem neznala způsob, jak se prezentovat cenu tak, aby mi to bylo příjemné.

Na druhé straně byla touha dokázat okolnímu světu i sama sobě, že se lze uživit něčím, co mě baví a dává mi smysl. Jenže jakékoliv rady, byť dobře míněné, moc nepočítaly s faktem, že pracuji na vesnici, ve velmi specifickém oboru a ani s tím, že já to potřebuji udělat úplně jinak než všichni ostatní :D.

A právě ty nejvěrnější klientky mě dovedly k tomu, že to vlastně není žádná velká věda. Je to tak přirozené, že by mě nenapadlo, že to může být opravdu tak jednoduché. A slova: “Jsem tak ráda, že můžu chodit k Vám!” mě v tom vždy ujistí. Chcete to taky?

Zakoupením a absolvováním kurzu vám na účtu nepřistanou přes noc miliony a asi vám zisky nevzrostou dvoj nebo trojnásobně. Pokud ale zapojíte vlastní iniciativu a využijete informace z kurzu ve své praxi, tak bych se velmi divila, kdyby to zůstalo bez efektu

Cílem tohoto kurzu není vám jen předat techniku a pár ověřených tipů, ale především to, nechat vás zažít pocit, že to jde a nechat promluvit vaši jedinečnost. A také zažehnout důvěru ve skutečnost, že pokud je člověk tam, kde má být, tak je v hojnosti – práce, peněz a příležitostí. 

Přestanete se srovnávat s ostatními a začnete se prezentovat sama za sebe.

Trocha počtů...

Protože sama nemám ráda plané sliby, tak jsem trošku počítala. 

Relaxační ošetření trvá 10-20 min, pokud byste jej nabídla jen jednomu klientovi denně za příplatek 100 Kč, tak při 20 pracovních dnech jsou to 2000 Kč měsíčně navíc a víceméně bez narušení denního rozvrhu. 

Při více klientech to sice znamená i více času, ale taky větší výdělek a zvýšení hodinové sazby (100 Kč/15 min je 400 Kč/hod, 150 Kč/15 min dokonce 600/hod!). 

Při průměrné hodinové sazbě 250-350 Kč/hod (zjištěno dotazováním klientů v okrese Vsetín) je to příjemný nárůst. A to je teprve začátek.

Možná se vám honí hlavou věci typu, jak jim to nabídnu a to mi stejně nikdo nedá. Ano, úplně to chápu, měla jsem to taky tak. 

A jsem připravena Vám vysvětlit, jak se k těmto omezením v hlavě postavit a že opravdu existují lidé, kteří budou šťastní, že jim službu nabídnete a že taky existuje příjemný způsob, jak to udělat. Dokonce to platí všeobecně, u jakékoliv vaší služby. Může to být třeba i lakování nebo aplikace zábalu apod.

Co vás v kurzu čeká

Velmi jednoduchou a srozumitelnou formou vám nabízím to, co jsem pochopila po několika letech mých pokusů podnikat a co jsem vykoupila spoustou času, peněz i slz. 

Ale nelituji jich, protože mi do života přišli lidé, kteří i mně dali ve správný čas tu správnou informaci, nakopli mě a světe div se, já podnikám dál, klienti mi chodí a ozývají se noví a mě napadají další možnosti, jak žít život, který chci a vydělávat tím, co mě baví.

Protože je pro mě obrovsky naplňující být u toho, když se tohle podaří i někomu jinému, tak chci svoje know-how sdílet s co nejvíce lidmi. A proto chci, aby bylo dostupné.

Kolik to stojí

Tento kurz probíhá v malé skupince 2-4 lidí v mém studiu v Jablůnce

Nejbližší termín: 9.5.2023

Certifikát o absolvování

Storno podmínky: Platba je vratná v plné výši při zrušení nejpozději týden před konáním kurzu, jinak je storno poplatek 50%, zrušení v den konání je poplatek 100%.

Jste větší skupinka nebo chcete vícedenní kurz? Ozvěte se mi na info@lavendu.cz

Nad mým studiem je krásný nový penzion a v budově je restaurace. Není problém přespat. S majitelem domluvím slevu na nocleh :).

Tento kurz je dostupný také online!

Vzhledem k nestabilní situaci a koronavirové situaci budeme termíny kurzů přidávat postupně.

Tento kurz máte možnost absolvovat i online a získat Osvědčení o absolvování. Více informací najdete tady>>>

Máte stále otázky nebo pochyby?

Napište mi na vendula@lavendu.cz nebo zavolejte na 725 675 005. Zodpovím vaše konkrétní otázky.

Napište mi na vendula@lavendu.cz nebo zavolejte na 725 675 005 a domluvíme se.