fbpx

Access Energetic FaceliftTM dává tělu šanci pohnout se z místa a přeměnit omezující energie a úhly pohledu, které jsou zakotveny v naší tváři, hlavě, hrudi i celém těle.

Facelift je dynamický, ale zároveň šetrný a hojivý tělesný proces spouštěný přiložením rukou na tělo, který může prohloubit a urychlit přirozené hojivé schopnosti těla.

Věděli jste, že úhly pohledu, které máme na stárnutí a na to, jak se během něj mění naše tělo a tvář ovlivňují to, jak vypadáme a jak se cítíme?

Jaké by to bylo mládnou každým dnem?

Víte, že naše tělo má nekonečné možnosti sebeobnovy a regenerace na mnoha úrovních?

Jaké by to bylo je vnímat, naladit se na ně a nechat tělo, aby se opravovalo bez omezení toho, co si myslíme, že je možné?

Chcete to zažít? Poznejte energii Access Energetic Facelift!

Co je to Access Consciousness

Access je sada nástrojů, procesů, technik, systémů a filozofie, která změní jakoukoliv nefungující oblast v životě způsobem, jakým byste chtěli.

Jsou navržený tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí zahrnuje vše bez jakýchkoliv soudů. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a přítomný ve všech oblastech života. Vědomí je schopnost stále se otvírat novým možnostem, novým volbám a většímu životu.

Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit si v životě vše, po čem toužíte – mnohem lepší, než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.

Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že tím být nemůžete? Co je zapotřebí k tomu, abyste si uvědomili, jak podstatní jste pro možnosti světa?

Jak vám k tomu mohu přispět já a jakou pozvánkou pro vás může být tento jednodenní kurz?

Cílem Accessu je dostat nás do bodu, kde jsme dostatečně vědomí, abychom v sobě vytvořili změny ke zvýšení možnosti změny traumat, dramat a šílenství, které se v životě vyskytují… (Gary Dougles, zakladatel Access Consciousness)

Access Bars a Access Consciousness kolem mě kroužily už velmi dlouho než se mi naskytla příležitost je s opravdovou chutí a zvědavostí vyzkoušet. Bylo to ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla nepříjemnou diagnózu od svého lékaře. 

Na jednu stranu jsem nechápala, že s mým přístupem ke zdraví je možné, že by se mě mohly týkat záležitosti vyžadující lékařský zákrok a na druhou stranu jsem věděla, že je to zcela jasně výsledek něčeho, co si neuvědomuju, ale co mě i tak ovlivňuje.

Při prvním Bars sezení (ležení) jsem si nejen mnoho věcí uvědomila a pochopila, že mé tělo je úžasné a každý den mě vede tak, abych se vyhnula daleko větším zdravotním trablům, a také se mi neuvěřitelně ulevilo. Emočně, psychicky a hlavně fyzicky.  Okamžitě jsem věděla, že tohle chci prozkoumat více.

A pak jsem poznala Access Energetic Facelift, neuvěřitelně pečující a hojivý proces, který mé tělo oživil a probudil v něm radost, jakou jsem zažívala jako malé dítě. Najednou bylo tak příjemné v něm být a vnímat ho, a to i tehdy, kdy bych dříve vlivem různých okolností reagovala stažením a bolestí. S Faceliftem každý večer usínám a ráno se budím. Mé tělo ho miluje natolik, že si ho spouští samo. Ano, tak úžasné je!

Nástroje Access se staly každodenní součástí mého života a začaly se dít zajímavé věci. I když jsem byla zaměřená na svůj zdravotní stav, všimla jsem si změn i v dalších oblastech života. Především v pracovní oblasti je to teď velmi plodné období :).

Zvu vás na cestu plnou nečekaných a zábavných věcí, na které se dozvíte hodně o tom nejdůležitějším ve vašem životě – o vás!

Jaké by to bylo žít život s lehkostí, radostí a hojností (slávou)?

Co je to Access Energetický Facelift?

Access Energetic Facelift je skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí jak na obličeji, tak i v celém těle.

Jemný uklidňující dotek na vaši tvář a krk spolupracuje s buňkami vašeho těla a obnovuje, oživuje a omlazuje ho. Lze jej aplikovat kdekoliv na těle, protože spouští regeneraci na buněčné úrovni.

Při provádění Access Faceliftu se na tělo a obličej aplikuje mnoho různých energií a existuje mnoho možností, jak zjistit, co lze uvolnit.

Co kdybyste mohli rozptýlit vše, co jste o své tváři a těle soudili?

Pokaždé, když se podíváte do zrcadla a soudíte se za to, jak vypadáte, buňky si tento úsudek zapamatují a uzamknou.

Facelift vymaže buněčnou paměť těchto soudů a omlazuje tělo i bytost!

Jakmile uvolníme a odstraníme soudy, které si promítáme do tváře v zrcadle, naše tělo má prostor se regenerovat.

Co vás na kurzu čeká?

  • Seznámím vás s metodou Access Energetic Facelift i se systémem Access Consciousness
  • Ukážu vám jednotlivé hmaty na dekoltu, obličeji i na těle
  • Vy sami budete dárcem dvou úplných relací Access Energetic Facelift
  • Zároveň také příjemcem dvou plných relací Access Energetic Facelift
  • Podíváme se společně na speciální instruktážní video, kde tvůrce Access Consciousness, Gary Douglas a jeh dcera předvádějí tuto techniku
  • Dostanete komplexní manuál v čestině a podrobné přehledy a nákres celé sestavy
  • Získáte certifikát praktika metody Access Energetic Facelift od společnosti Access Consciousness

Kdy a kde bude kurz probíhat?

Tento kurz lze absolvovat pouze na živo, nelze online!

Valašské Meziříčí

13.5.2024 (Po) – 1denní intenzivní kurz v nádherném prostředí centra Život Naživo

Kurz proběhne: Centrum Život Naživo, Mostní 100, Valašské Meziříčí

Od 9 do 17 hod

Minimální počet účastníků jsou 2. Uzávěrka registrace sobota 10.5.2024.

Po absolvování kurzu získáte Certifikát.

Cena jednodenního kurzu

První absolvování kurzu – 10 000,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu – 5000,- Kč.

Děti do 15ti let zdarma.

Studenti do 18ti let poloviční kurzovné.

Na kurzy Access neuplatňujeme storno podmínky jako na jiné kurzy. Pokud onemocníte nebo se vyskytne jiný důvod, proč se kurzu nemůžete zúčastnit, převedeme vám platbu na jiný termín nebo peníze vrátíme.

Je také možná platba na splátky (max 3) s tím, že v době konání kurzu je kurz doplacen. Pro více informací a individuální domluvu nás rozhodně kontaktujte.

Intro Access Bars: 5 nástrojů, které mi změnily život a vám mohou také

Rádi byste se o Access Consciousness dozvěděli více ještě než půjdete na kurz? Hledáte informace, díky kterým se budete moci snadněji rozhodnout? A rovnou si zkusíte některé nástroje Access Consciousness v praxi?

Získejte záznam z online vysílání, které vás uvede do světa Access. Sdílím zde svůj příběh a to, jak se mi začal měnit život k větší lehkosti a radosti, když jsem začala používat velmi jednoduché nástroje, které okamžitě uchopíte do praxe i vy.

Cena tohoto záznamu z online vysílání je 360 Kč / 15 €

Nehodí se vám termín nebo je plno? Dáme vám vědět, pokud se místo uvolní nebo vypíšeme další termín

Na tento kurz navazují další mé kurzy.

Pokud se chcete podívat, co všechno se můžete o reflexní terapii naučit, tak mrkněte na odkaz níže