fbpx

Přistihli jste se někdy, že reagujete i na ty nejmenší věci?

Nebo možná nedokážete vypnout neustálý proud myšlenek, který zaměstnává vaši mysl, ať se snažíte jakkoliv?

Zažíváte stres, únavu, úzkost nebo strach?

Co kdyby existoval způsob, jak ztlumit veškerý hluk ve vaší hlavě, aniž byste museli hodiny meditovat?

Co kdybyste mohli stisknout tlačítko a utišit hlas ve vaší hlavě, který vám říká, že nejste dost dobří nebo že nemůžete dosáhnout toho, o čem sníte?

Tady je!

Access Bars je jemné ošetření pomocí lehkého dotyku na hlavě, které může použít úplně každý. Je jeden z nástrojů Access Consciousness – Přístup k vědomí. Praktikuje ho více než 500 000 lidí po celém světě, kteří absolvovali jednodenní lekci Access Bars. A Vy můžete také!

 

Co je to Access

Access je sada nástrojů, procesů, technik, systémů a filozofie, která změní jakoukoliv nefungující oblast v životě způsobem, jakým byste chtěli.

Jsou navržený tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí zahrnuje vše bez jakýchkoliv soudů. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a přítomný ve všech oblastech života. Vědomí je schopnost stále se otvírat novým možnostem, novým volbám a většímu životu.

Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit si v životě vše, po čem toužíte – mnohem lepší, než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.

Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že tím být nemůžete? Co je zapotřebí k tomu, abyste si uvědomili, jak podstatní jste pro možnosti světa?

Jak vám k tomu mohu přispět já a jakou pozvánkou pro vás může být tento jednodenní kurz?

Cílem Accessu je dostat nás do bodu, kde jsme dostatečně vědomí, abychom v sobě vytvořili změny ke zvýšení možnosti změny traumat, dramat a šílenství, které se v životě vyskytují… (Gary Dougles, zakladatel Access Consciousness)

Access Bars a Access Consciousness kolem mě kroužily už velmi dlouho než se mi naskytla příležitost je s opravdovou chutí a zvědavostí vyzkoušet. Bylo to ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla nepříjemnou diagnózu od svého lékaře. 

Na jednu stranu jsem nechápala, že s mým přístupem ke zdraví je možné, že by se mě mohly týkat záležitosti vyžadující lékařský zákrok a na druhou stranu jsem věděla, že je to zcela jasně výsledek něčeho, co si neuvědomuju, ale co mě i tak ovlivňuje.

Při prvním Bars sezení (ležení) jsem si nejen mnoho věcí uvědomila a pochopila, že mé tělo je úžasné a každý den mě vede tak, abych se vyhnula daleko větším zdravotním trablům, a také se mi neuvěřitelně ulevilo. Emočně, psychicky a hlavně fyzicky.  Okamžitě jsem věděla, že tohle chci prozkoumat více.

Nástroje Access se staly každodenní součástí mého života a začaly se dít zajímavé věci. I když jsem byla zaměřená na svůj zdravotní stav, všimla jsem si změn i v dalších oblastech života. Především v pracovní oblasti je to teď velmi plodné období :).

Zvu vás na cestu plnou nečekaných a zábavných věcí, na které se dozvíte hodně o tom nejdůležitějším ve vašem životě – o vás!

Jaké by to bylo žít život s lehkostí, radostí a hojností (slávou)?

Co je to Access Bars?

Access Bars  je 32 bodů na vaší hlavě, které při jemném doteku bez námahy a snadno uvolní myšlenky, nápady, přesvědčení, emoce a úvahy, které vám brání vytvořit si život, který budete milovat.

Access Bars ® vytváří pocit, jako když stisknete tlačítko pro odstranění souborů na přeplněném pevném disku vašeho počítače – jen tady vytváříte prostor ve vašem mozku.

Věci jako negativní myšlenkové vzorce nebo to nekonečné mentální přemítání a hovory ve vaší hlavě, které vám nedají v noci spát, lze uvolnit a vytvořit prostor pro klid, který hledáte.

Kurz Access Bars je jednodenní, 8hodinový trénink. Od vašeho Access Bars Facilitatora (BF) dostanete komplexní manuál a intenzivní praktický trénink, který vám pomůže naučit se používat nástroj Access Bars a stát se  tak Access Bars Practitioner (BP) – Praktik Access Bars.

Dopřejte sobě a komukoli, koho znáte – jako jsou vaši klienti, přátelé, rodina, spolupracovníci – péči, laskavost a péči, kterou potřebujete, s naprostou lehkostí tím, že se naučíte techniku ​​Access Bars ® .

Co vás na kurzu čeká?

  • Seznámím vás s metodou Access Bars i se systémem Access Consciousness
  • Ukážu vám jednotlivé hmaty a spuštění jednotlivých bodů (Barsů)
  • Vy sami budete dárcem dvou úplných relací Access Bars
  • Zároveň také příjemncem dvou plných relací Access Bars
  • Podíváme se společně na speciální instruktážní video, kde spolutvůrci Access Consciousness, Gary Douglas a Dr. Dain Heer, osobně předvádějí tuto techniku
  • Dostanete komplexní manuál v čestině a podrobné přehledy a nákres celé sestavy
  • Navíc – Access Bars je prvním základním kurzem Access Consciousness. Jakmile dokončíte tento kurz, můžete navštěvovat mnoho dalších kurzů!
  • Získáte certifikát praktika metody Access Bars od společnosti Access Consciousness

Kdy a kde bude kurz probíhat?

NOVÉ TERMÍNY 2023! 

Tento kurz lze absolvovat pouze na živo, nelze online!

JABLŮNKA

  • 23.4.2024 (Út) – 1denní intenzivní kurz přímo v mém studiu

Kurz proběhne: Celostní poradna PharmDr. Vendula Martinková, Jablůnka 130, 75623, budova restaurace Sýpka

Od 9 do 17 hod

Minimální počet účastníků jsou 2. Uzávěrka registrace sobota 20.4.2024.

Po absolvování kurzu získáte Certifikát.

Cena jednodenního kurzu

První absolvování kurzu – 7850,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu – 3925,- Kč.

Děti do 15ti let zdarma.

Studenti do 18ti let poloviční kurzovné.

Na kurzy Access Bars se neuplatňujeme storno podmínky jako na jiné kurzy. Pokud onemocníte nebo se vyskytne jiný důvod, proč se kurzu nemůžete zúčastnit, převedeme vám platbu na jiný termín nebo peníze vrátíme.

Je také možná platba na splátky (max 3) s tím, že v době konání kurzu je kurz doplacen. Pro více informací a individuální domluvu nás rozhodně kontaktujte.

Intro Access Bars: 5 nástrojů, které mi změnily život a vám mohou také

Rádi byste se o této metodě dozvěděli více ještě než půjdete na kurz? Hledáte informace, díky kterým se budete moci snadněji rozhodnout? A rovnou si zkusíte některé nástroje Access Consciousness v praxi?

Získejte záznam z online vysílání, které vás uvede do světa Access. Sdílím zde svůj příběh a to, jak se mi začal měnit život k větší lehkosti a radosti, když jsem začala používat velmi jednoduché nástroje, které okamžitě uchopíte do praxe i vy.

Cena tohoto záznamu z online vysílání je 360 Kč / 15 €

Nehodí se vám termín nebo je plno? Dáme vám vědět, pokud se místo uvolní nebo vypíšeme další termín

Na tento kurz navazují další mé kurzy.

Pokud se chcete podívat, co všechno se můžete o reflexní terapii naučit, tak mrkněte na odkaz níže