fbpx

Webinář: Zdravé ledviny a fungující pohybový systém

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Potíže pohybového systému řešil alespoň jednou v životě každý z nás.

Bolesti svalů a kloubů, omezená hybnost, zánět nebo artróza či osteoporóza jsou nejčastějšími projevy v této oblasti.

V tomto webináři se zaměříme na vztah fungování a stavu ledvin k funkčnosti pohybového systému, především ke kloubům, kostem a výživě jednotlivých části pohybového systému.

Jak souvisí schopnost ledvin očišťovat krev s našimi klouby? Jaké další významné a méně známé úlohy ledviny mají? Co dělat, aby nám dobře pracovaly po celý život a my tím zamezili také potížím v oblasti páteře, kloubů a pohybu celkově?

To a daleko více si řekneme během hodinky a půl při živém vysílání, a také si ukážeme jednoduchou reflexní masáž na ruce, která podpoří odkyselení našeho těla a čištění kloubů od solí.

Těším se na vás a vaše dotazy.

Co se na vysílání dozvíte?

🩺 Jak fungují ledviny a co všechno mají v těle na práci

🩺 Co se může stát, pokud jsou přetížené nebo oslabené

🩺 Jaký mají vztah k pohybovému systému

🩺 Jak udržovat svou páteř vzpřímenou, pohyblivou a zároveň pevnou

🩺 Jak se starat o klouby, aby se předčasně neopotřebovaly, měly výživu a netrpěly záněty

🩺 Jak reflexní masáží ovlivňovat pohybový systém – předcházet potížím a také je řešit

🩺 Jak si pomoci bylinkami

Co navíc získáte

💡 Možnost položit otázky při živém vysílání

💡 Záznam vysílání v samostatné členské sekci

💡 Reflexní sestava na podporu odkyselení organismu

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu v úterý 22.2.2022 od 18 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Webinářem provází PharmDr. Vendula Martinková.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

99 Kč / 3,99 €

(Cena je vč. DPH)

© 2021 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Webináře za kávu a zákusek
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.