fbpx

Webinář: Psychosomatika a reflexní terapie

webinář za kávu a zákusek

Pojďte si se mnou dát podvečerní kávičku a poslechnout si, jak nás ovládají emoce a jak se z jejich moci vymanit…

Podle Tradiční čínské medicíny a nauky o pěti prvcích mají nejvíce oslabující efekt na jednotlivé orgány právě naše emoce.

Emoce je fyzická reakce těla na určitý podnět nebo situaci, která má za následek naši konkrétní re ()akci. Může být vědomá, ale daleko častěji zcela instinktivní, podvědomá, založená na předchozí zkušenosti. Pokud často prožíváme podobné situace, na které podobně reagujeme, ale z výsledku nemáme radost, ale spíše vnímáme, jak nás tyto situace vyčerpávají, tak časem se tento negativní vliv i na fyzickém těle. Toto popisuje psychosomatika.

Metoda reflexní terapie dokáže působit nejen na energetické (a tím i fyzické) úrovni těla, ale právě na emoční a dokonce mentální. Protože už jsou to frekvence velmi jemnohmotné a mají charakter informace, často uvádím, že reflexní terapie je metodou energo-informační.

Chcete-li si ujasnit základní pojmy, které se týkají emocí, psychosomatiky a toho, jak pro práci s emocemi využít reflexní terapii, tak těchto 90 min vám pomůže.

Co se na vysílání dozvíte?

Co navíc získáte

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstavají po celou dobu funčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy a kde

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu ve středu 18.8.2021 od 19 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

79 Kč / 3,19 €

(Cena je vč. DPH)

© 2021 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Reflexní terapie lymfatického systému
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.