fbpx

Webinář: Energie těla a fungující metabolismus

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Pojďte si se mnou dát podvečerní kávičku a já vám přibalím zákusek i na později…

Řekneme si, co to metabolismus je, proč je důležité, aby fungoval a naše tělo tak mělo dostatek energie a jiných zdrojů pro svůj rozvoj, a také si přiblížíme, co všechno ho může ovlivňovat.

Na konci našeho povídání budete mít představu o tom, jak okamžitě a jednoduše můžete svůj metabolismus podpořit sami, a tím navýšit svou životní energii…

Co se na vysílání dozvíte?

  • Co je to metabolismus a jakým způsobem zajišťuje našemu tělu energii
  • Jak je v těle řízen a regulován
  • Nejčastější příčiny jeho snížené funkce
  • Detoxikace těla a jak k ní přistupovat, aby měla smysl a nezatížila náš metabolismus ještě více
  • Jednoduché tipy, jak zefektivnit metabolismus a mít více energie
  • Vliv potravy a potravních doplňků na regeneraci těla
  • Jak podporovat metabolismus pomocí reflexní terapie

Co navíc získáte

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstavají po celou dobu funčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy a kde

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu ve středu 22.9.2021 od 19 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

79 Kč / 3,19 €

(Cena je včetně DPH)

© 2021 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Fungující metabolismus a energie těla
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.