fbpx

Reflexní terapie pro zdraví a pohodu prsou: Podpora a prevence pro ženy

Živě vysílaný workshop na Zoomu

Ve světě je reflexní terapie daleko více zapojená do kombinace s klasickými lékařskými postupy než v ČR nebo SR a je uznávanou fyzioterapeutickou metodou. Zejména v oblasti podpory pohybového systému, jako metoda snižující nežádoucí účinky onkologické léčby a také komplementární (vzájemně se doplňující) podpora lymfatického systému. Lze totiž bezpečně použít v situacích, kdy jsou klasické postupy kontraindikované nebo bolestivé.

Mně osobně přinesla reflexní terapie do života skvělou možnost efektivní prevence prakticky všech obtíží a jako žena nejvíce oceňuji možnost bezpečně pečovat o zdraví svých prsou. Karcinom prsu je nejčastější zhoubné onemocnění u žen v ČR a souvislost se stresem, hormonální nerovnováhou a nedostatkem některých vitamínů a minerálů nikoho nepřekvapí.

Co když existuje možnost, jak každodenně pečovat o svá prsa, která vám zabere pár minut, máte ji doslova na dosah ruky a je zcela zdarma? Ano, je to reflexní terapie a její zařazení do pravidelných aktivit v rámci zdravého životního stylu. Reflexní terapie nejen udržuje volný tok životní energie, zklidňuje nervový systém a zefektivňuje imunitní procesy, navíc je to způsob komunikace se sebou a svým tělem, díky kterému včas zavnímáme, že se něco děje. Rozhodně není náhradou lékařské péče, je jejím doplňkem, který zlepší její efekt a zmírní dopad vedlejších efektů léčby.

Z mnohaletých zkušeností ze zahraničí vyplývá, že je také výborným a bezpečným doplňkem pro ženy po ablaci prsu, kdy výrazně zlepšuje hojení ran a jizev, a zejména ulevuje při otocích a lymfedému. Opět jako součást zdravého životního stylu.

Jste žena i muž a zajímá vás, jak zapojit reflexní terapii v péči o zdraví prsou a jak ji kombinovat s dalšími přístupy? Připojte se na náš další online workshop, který bude nejen nabitý informacemi, ale také si prakticky vyzkoušíme reflexní terapii lymfatického systému hrudníku na ruce i na obličeji.

Vysílání proběhne na ZOOMu (velmi jednoduchá intuitivní aplikace), aby byl workshop interaktivní a mohli jste se ptát a diskutovat. Předpokládáme, že spolu strávíme cca 2 hod času (předpoklad do 2,5 hod podle otázek).

Interakce prostřednictvím kamery a mikrofonu nebude povinná, je to zcela na vás. Své dotazy a reakce můžete sdílet v chatu u vysílání. Můžete nám také posílat své otázky dopředu emailem nebo položit v členské sekci.

Co se na vysílání dozvíte?

🌷 Prsní žláza a její propojení s lymfatickým systémem

🌷 Nejčastější potíže spojené s prsy (bolesti v rámci cyklu, PMS, cysty, zánět při kojení, nedostatečná tvorba mléka, onkologie, psychika a emoce)

🌷 Jak může pomoci reflexní terapie a je skutečně bezpečná?

🌷 Jak pečovat o zdraví a pohodu prsou? Jak se zachovat, když už se objeví problém?

🌷 Prsa a psychosomatika

🌷 Praktická sestava reflexní terapie lymfatického systému hrudníku přes plošky na ruce

🌷 Sestava pro podporu zdraví prsou reflexní terapie na obličeji

🌷 Je opravdu možné využít reflexní terapii jako prevenci onkologických onemocnění?

🌷 Diskuze

Co navíc získáte

💡 Záznam z vysílání v členské sekci (nepůjde koupit zpětně)

💡 Reflexní sestava na ruce

💡 Reflexní sestava na obličeji

Jak to proběhne

Vysílání proběhne přes aplikaci Zoom, potrvá 2-2,5 hod a záznam vám poté vložíme do členské sekce a zůstane vám k dispozici podobně jako naše další kurzy a webináře s garancí minimálně 12 měsíců.

Jako i u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností. Sekci k workshopu pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení workshopu vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až po vysílání. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Odkaz na ZOOM najdete pár dní před vysíláním v členské sekci a zároveň Vám jej pošleme do emailu. 

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat.

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu a nebo nám napište na email info@lavendu.cz

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v aplikaci Zoom v úterý 13.6.2023 od 18:30. 

Pokud workshop nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu. Workshop však není možné dokoupit zpětně.

Počet míst je omezen.

Workshopem provází PharmDr. Vendula Martinková

Registrace na workshop

Tento živý online workshop je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí a chtějí odpověď na své otázky tváří v tvář :).

Za 120-150 min, záznam z vysílání a bonusy zaplatíte:

499 Kč / 21,99 €

(Cena je vč. DPH)

Registrace probíhá do 12.6.2023 (do této doby by měla být připsána i vaše platba na náš účet) nebo do naplnění kapacity.

© 2023 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Workshopy online
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.