fbpx

Webinář: Reflexka obličeje a péče o pleť

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Tentokrát jsem vybrala téma, které spojuje všechny moje srdeční záležitosti dohromady: reflexní terapii, péči o pleť, výživu a věnování času sama sobě :).

Naše tělo je úžasné a snaží se s námi komunikovat všemožnými způsoby. To, čeho si opravdu většinou všimneme a možná i rychle začneme řešit, je stav naši kůže a pokožky. Pokud je to pokožka, která jde okamžitě vidět, tedy obličej, tak je naše reakce i raketová :).

V tomto webináři se můžete těšit na povídání o tom, jak se zrcadlí stav našeho těla v obličeji, že i tady můžeme rozlišovat reflexní plošky a ač nerada hovořím o stimulací bodů, tak budu mluvit i o akupresurních bodech :D. 

Řekneme si, jak informace z obličeje využít v úpravě životosprávy, změny péče o pleť i využití reflexní terapie.

Ženy, ale i muže bude určitě zajímat, jak podpořit mladistvý vzhled výživou a co značí jednotlivé neduhy, které nás na kůži trápí (akné, ekzém, dermatitida, pigmentové skvrny, rozšířené žilky,…)

Vysvětlím, jak si můžeme komplexní a správnou péčí o pokožku podpořit zdraví celého těla a jaké principy tu využijeme.

No a samozřejmě odpovím na otázky, které mi během vysílání položíte. 

Těším se na vás v úterý 6.12.2022 od 18:30 nebo kdykoliv potom ze záznamu.

Co se na vysílání dozvíte?

🌷 Kůže, pokožka a jejich význam pro zdraví

🌷 Jak číst ve svém obličeji – zóny jednotlivých orgánů na našem obličeji

🌷 Jak využít reflexologii obličeje pro podporu svého zdraví a pro udržení nádherné pleti

🌷 Kosmetické přípravky a vliv jejich složení na naše zdraví

🌷 Vliv péče o pleť na zdraví vnitřních orgánů

🌷 Výživa pokožky zevnitř

🌷 Jak využít reflexní terapii v péči o pleť

🌷 Tipy a triky pro udržení mladistvého vzhledu

ženy

🌷 Odpovědi na vaše dotazy

Co navíc získáte

💡 Možnost položit otázky při živém vysílání

💡 Záznam vysílání v samostatné členské sekci 

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu v úterý 6.12.2022 od 18:30.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Webinářem provází PharmDr. Vendula Martinková

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

99 Kč / 3,99 €

(Cena je vč. DPH)

© 2022 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Webináře za kávu a zákusek
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.