Online minikurz: Relaxační masáž chodidel s prvky reflexní terapie

Milujete jednoduchá řešení s velkými výsledky?

Pokud ano, tak jste tu správně!

Co díky kurzu získáte?

 • Dozvíte se základní princip reflexní terapie

  Ukážu vám, jak se orientovat na chodidle i bez znalosti reflexních plošek.

 • Naučíte se jednoduchou, ale účinnou masáž chodidel

  Získáte přístup do členské sekce, kde na vás čeká videonávod s celou masáží na 15-20 min, lehoučce teorie a také bonus!

 • Možnost konzultace a sdílení zkušeností

  Spolu s kurzem máte možnost připojit se k FB skupině, kde můžete pokládat otázky a sdílet zkušenosti a také můžeme konzultovat přes email

 • Úžasný nástroj na posílení imunity a nastartování regenerace

  Chodidla máte stále při sobě, tak proč je nevyužít k uvolnění bolavé páteře nebo podpoře imunity a urychlení léčby nemoci.

To, že jste zavítali na tuto stránku znamená, že pro vás relaxační masáž chodidel není cizí pojem.

Možná jste slyšeli, že masáží chodidel jde uvolnit páteř, povzbudit metabolismus a aktivovat imunita!

Ale tušili jste, že je to docela jednoduché a zvládnete to taky? Navíc v pohodlí domova a naučíte to i ostatní členy rodiny?

Ano, je to tak!

Chodidla si můžeme představit jako miniaturu celého člověka. Každý orgán nebo část těla má i svoji plošku na chodidle a masáží tak ovlivníme celé tělo. A dokonce ne jen na fyzické úrovni, ale na mnoha dalších.

Jste-li zvídaví, a přesně taková “tajemství” vás zajímají, tak se vám bude líbit, co jsem pro vás nachystala.

Mě samotnou lidské tělo zajímalo od malička. Hlavně, jak se stane, že člověk onemocní a jak se pak zas může vyléčit. 

Díky reflexní terapii jsem poznala, jak úžasně tělo zareaguje, když se uvolní a regenerace se rozjede naplno.

Teď to chci velmi jednoduchou a příjemnou formou zprostředkovat vám.

Proto jsem pro vás připravila jednoduchou masážní sestavu, která v sobě zahrnuje příjemný relaxační zážitek a také sílu a efektivitu založenou na principech reflexní terapie.

A kdo jsem já?

Jmenuji se Vendula Martinková. Od malička mě fascinuje lidské tělo a vše, co se děje uvnitř něj. Jak se o něj máme starat, aby bylo zdravé a také jak mu pomoci, když onemocní.

Zřejmě proto jsem vystudovala farmacii a několik let jsem pracovala v lékárně. Když jsem se stala maminkou, tak jsem chtěla zdraví řešit co nejšetrněji, a proto jsem se začala zabývat různými alternativními postupy. Tehdy mi to hezky do sebe zapadlo a pochopila jsem, že lze kombinovat věděcký přístup západní medicíny a filozofii a principy medicíny tradiční. 

Šestým rokem se výhradně věnuji celostnímu přístupu ke zdraví a specializuji se na podporu regenerace a harmonizace těla. Pomáhám všem, kteří nečekají, že něco vyřeším za ně, podporuji je a učím je využívat léčivé možnosti vlastního těla.

Mojí prací jsou konzultace v oblasti zdraví a životního stylu, reflexologie, pomoc bylinkami a metoda Kontrolovaná vnitřní očista Joalis.

Pořádám a lektoruji kurzy reflexní terapie a také jsem založila FB skupinu Cítím se skvěle ve svém těle, kde se dělím o své zkušenosti z celostní medicíny.

Pro koho je minikurz určen?

 • Pro všechny, kdo rádi masírují a sami mají rádi masáže
 • Pro ty, kteří  chtějí podpořit regeneraci svého těla
 • Pro ty, kdo chtějí umět uvolnit páteř přes chodidlo
 • Pro ty, kdo chtějí umět povzbudit imunitu přes chodidlo
 • Pro ty, kdo milují, když se naučí něco nového
 • Pro všechny, kdo mohou využít masáž chodidel při své práci

Stačí 3x týdně 10 min a začnou se dít zázraky!!!

Aby byla masáž ještě příjemnější, tak je úžasné použít masážní olej spolu s nějakým voňavým éterickým olejíčkem. Aby jste věděli, jaký vybrat, tak přidávám jeden provoněný  bonus.

BONUS: 5+1 éterických olejů, které využijete pro příjemnou relaxační masáž

Pokud byste chtěli tento kurzu u mě absolvovat osobně a naživo, tak vám to zabere 7 hodin, cestu a zaplatíte 1990 Kč. A i když vím, že si to skvěle užijete, dozvíte se mnoho nového a můžu vám vše dopodrobna vysvětlit, tak to třeba máte ke mně daleko nebo vám to zrovna životní situace nedovoluje.

Proto máte možnost získat tento s láskou připravený online mini kurz za zlomek ceny a vyzkoušet si ho na sobě, své rodině i zákaznících.

Hodnota se docela špatně vyjadřuje, protože pro každého bude jiná. Pro mě samotnou má tento miniprodukt hodnotu nevyčíslitelnou, ale pro vás jsem ji stanovila cenou 249 Kč. 

Online minikurz, možnost vše se naučit a vyzkoušet v pohodlí domova a kdykoliv se k materiálům vrátit tedy získáte za

249 Kč / 9,99 €!

Cena online kurzu zahrnuje: 

 • 3 praktická videa s kompletním předvedením masáže a vysvětlením důležitých pojmů
 • 4 stránky s teorií, popisem masáže a bonusem
 • uzavřenou členkou sekci s doživotním přístupem
 • uzavřenou FB skupinu pro sdílení zkušeností a pokládání dotazů

Navíc nic neriskujete! Na celý minionline kurz Relaxační masáž chodidel s prvky reflexní terapie dávám 14 denní záruku vrácení peněz! Pokud se vám nebude líbit, stačí napsat a já vám obratem pošlu peníze zpět.

Jste ze Slovenska? Chcete platit v eurech? Pokračujte na odkaz tady

A co na to moji absolventi?

Dagi

Už na prvý pohľad ma zaujal online kurz reflexnej masáže chodidiel. Mala som však obavy, čo ak masážou niekomu ublížim? Bude v kurze dostatok informácii? Bola som milo prekvapená super teóriou, ktorá zahrnula popis chodidla ako jednotlivé časti tela s orgánmi. Vendula skutočne výborne vysvetľuje nadväzujúce detaily, ktoré mne ako laikovi neboli vôbec jasné. Prostredníctvom videí vás premostí od teórie k praktickej časti ako správne robiť reflexnú a aj relaxačnú masáž. Ďakujem za tento kurz! 🙂

Dagmar Rakovická Čanigová

-

Jedlá a recepty pro alergikov

Verča

Zdravím! Moc ráda bych vám všem tento kurz doporučila. Jmenuji se Veronika, jsem ze Vsetína a mou prací je především rodina. Od roku 2016 se zajímám o bosou chůzi a už dlouho o řadu věcí spojených se zdravým způsobem života. Na podzim 2017 jsem se dozvěděla o kurzu reflexní terapie, a protože jsem do té doby často narážela na myšlenku jak to vlastně s těmi šlapkami je, PŘIHLÁSILA JSEM SE. Kurz byl úžasný, prostředí velmi příjemné a Vendulka dokonalá. Nikdy jsem nezažila lépe připravené pracovní materiály a Vendulka byla připravená lépe než na jedničku. Její přístup je velmi klidný a hlavně umí vše vysvětlit naprosto pochopitelnou formou. Po absolvování kurzu jsem přesně věděla proč mne tento kurz tak přitahoval … dostala jsem odpověď na všechny mé otázky a naučila jsem se jak pracovat s chodidly a věřte, že všichni členové rodiny si to moc pochvalují. Děti jsou nadšené. Tím chci zdůraznit, že tento kurz opravdu není jen pro profesionály, je pro všechny, které to zajímá.

Veronika Kneblík

-

Barefoot a reflexologie

Pavlínka

Jsem absolventkou Školy reflexní terapie. Byla jsem maximálně spokojená jak s formou výuky, tak s informacemi, které se mi dostaly. Vendulka je velmi příjemná, laskavá a trpělivá bytost, která umí své získané zkušenosti předat dál. Má obrovskou schopnost naslouchat lidem. Prošla jsem již více kurzů a Vendulčin kurz naprosto předčil mé očekávání. Všem, kteří se právě rozhodujete u koho kurz navštívíte, tak ze srdce doporučuji Vendulčiny kurzy.

Pavla Hrušková

-

Metamorfní technika a reflexologie

75362317_2509166929313548_7751900285441671168_n-min

Jmenuji se Petra Hofríková, jsem autorkou projektu Motivárna. V tuto chvíli se snažím propojit své konzultace s péčí o tělo. Proto jsem byla unešená z kurzu Reflexní terapie lymfatického systému a online kurzu Relaxační masáž chodidel. Práci Vendulky sleduji už nějakou dobu a musím říct, že pro mě je opravdový profík. Dozvěděla jsem se širokou škálu různých velice užitečných informací, naučila jsem se bombastickou techniku, po které mé klientky doslova šílí. Doporučuji komukoli, kdo pracuje s nožkami, uvažuje o práci maséra/terapeuta, ale i k takovému tomu domácímu opečovávání.

Petra Hofríková

-

motivarna.cz

Máte dotaz? Něco vás trápí? Váháte? 

Napište mi na vendula@lavendu.cz nebo mi zavolejte na 725 675 005 a já vám odpovím na vše, co vám není jasné.

Zajímá vás možnost živého kurzu?

Více o kurzu a o vypsaných termínech se dozvíte tady>>