Online minikurz: Reflexní ošetření lymfatického systému

Milujete jednoduchá řešení s velkými výsledky?

Pokud ano, tak jste tu správně!

Co díky kurzu získáte?

 • Dozvíte se, co je to lymfatický systém

  Nachystala jsem opravdu základy toho, co je potřeba vědět, a jedno malé překvapení, které vás vrátí do dětských let a pomůže vám funkci mízního systému pochopit.

 • Podrobný videonávod i psaný postup s celou technikou

  Získáte přístup do členské sekce, kde na vás čeká videonávod s ošetřením v délce cca 30 min, k tomu indikace a kontraindikace ošetření, a také potřebná teorie k domácímu použití nebo jako opakování po kurzu.

 • Možnost konzultace a sdílení zkušeností

  Spolu s kurzem máte možnost připojit se k FB skupině, kde můžete pokládat otázky a sdílet zkušenosti a také můžeme konzultovat přes email.

 • Úžasný nástroj pro podporu očisty těla, uvolnění psychiky a urychlení regenerace

  Reflexní ošetření lymfatického systému můžete udělat i sami sobě jako automasáž. Jde o bezpečné ošetření i v rukou laika a není ani náročné na množství teorie jako klasická manuální lymfodrenáž. Máte tedy možnost udržovat své tělo ve skvělé kondici sami a častěji než jen díky péči odborníka.

O důležitosti lymfatického systému a jeho správné funkci se mluví stále více.

Reflexní ošetření je stejně efektivní alternativou klasické manuální lymfatické masáže, která je navíc bezpečná i v rukou laika.

Do rukou se vám tak dostává neuvěřitelně příjemná technika k podpoře uvolnění a očisty těla i psychiky.

A navíc ji zvládnete v pohodlí domova!

Správně fungující lymfatický systém je nezbytný k udržení čistoty a funkčnosti všech tkání v lidském těle.

Je velmi úzce spjatý s imunitním systémem a schopností těla bránit se vlivu vnějších i vnitřních toxinů.

Umožňuje vstřebávání mnoha živin z potravy, zejména tuků, a pomáhá je transportovat po těle.

Pokud nefunguje jak má, tělo reaguje projevy jako jsou otoky, celulitida, zánět, ekzém, únava, poruchy hormonální rovnováhy, poruchy metabolismu, snížená obranyschopnost, špatné hojení ran aj.

Ze své praxe vím, že tohle ošetření může tělo naťuknout k akci, a občas se podaří i zázračný posun směrem k lepšímu.

Rozhodně si tuto úžasnou techniku nechci nechat jen pro sebe!

Proto jsem pro vás připravila podrobný videonávod, který vás provede příjemnou relaxační technikou s efektem klasické lymfodrenáže.

A kdo jsem já?

Jmenuji se Vendula Martinková. Od malička mě fascinuje lidské tělo a vše, co se děje uvnitř něj. Jak se o něj máme starat, aby bylo zdravé a také jak mu pomoci, když onemocní.

Zřejmě proto jsem vystudovala farmacii a několik let jsem pracovala v lékárně. Když jsem se stala maminkou, tak jsem chtěla zdraví řešit co nejšetrněji, a proto jsem se začala zabývat různými alternativními postupy. Tehdy mi to hezky do sebe zapadlo a pochopila jsem, že lze kombinovat věděcký přístup západní medicíny a filozofii a principy medicíny tradiční. 

Šestým rokem se výhradně věnuji celostnímu přístupu ke zdraví a specializuji se na podporu regenerace a harmonizace těla. Pomáhám všem, kteří nečekají, že něco vyřeším za ně, podporuji je a učím je využívat léčivé možnosti vlastního těla.

Mojí prací jsou konzultace v oblasti zdraví a životního stylu, reflexologie, pomoc bylinkami a metoda Kontrolovaná vnitřní očista Joalis.

Pořádám a lektoruji kurzy reflexní terapie a také jsem založila FB skupinu Cítím se skvěle ve svém těle, kde se dělím o své zkušenosti z celostní medicíny.

Pro koho je minikurz určen?

 • Pro všechny, kdo rádi masírují a sami mají rádi masáže
 • Pro ty, kteří  chtějí podpořit regeneraci svého těla
 • Pro ty, kdo chtějí umět ovlivnit lymfatický systém přes chodidlo
 • Pro ty, kdo chtějí umět povzbudit imunitu a očistu těla přes chodidlo
 • Pro ty, kdo milují, když se naučí něco nového
 • Pro všechny, kdo mohou využít masáž chodidel při své práci
Lymfatický systém

Vyzkoušejte, co s vámi udělá 30 min ošetření!!!

Můj živý kurz Reflexní terapie lymfatického systému trvá minimálně 15 hod a vyjde vás na 3390 Kč. Pokud vás problematika zajímá, jste profík a chcete využít ošetření ve své profesi, tak vám tento živý kurz rozhodně doporučuji absolvovat, protože kromě techniky velmi podrobně probíráme i psychosomatické souvislosti, techniku nacítění se a práci s emocemi ošetřovaného, vyrovnávací hmaty aj. Přejít na živý kurz>>

Tento minikurz jsem vytvořila jako ochutnávku toho, co můžete zažít na živém kurzu, a taky pro ty, které lymfatické masáže zajímají, ale stačí jim základy a ošetření v domácím prostředí nebo se prostě chtějí naučit něco nového.

I když jsou v něm obsaženy základní informace, tak jsem si jistá, že mohou mnoha lidem pomoci řešit jejich nespecifické zdravotní potíže, když sami cítí, že se něco děje, ale lékař jim řekne, že jsou v pořádku a oni se cítí bezmocní. 

Tento jednoduchý, ale nadupaný kurzík můžete mít za zlomek ceny živého kurzu, teda za 399 Kč (15,99 €). A protože mi píšete, že teď na sebe máte čas a chcete začít s očistou těla už teď, tak jsem si řekla, že do 31.1.2020 vám kurz zpřístupním za 199 Kč (7,99€), ať můžete pečovat o sebe i své blízké!

Online minikurz, možnost vše se naučit a vyzkoušet v pohodlí domova a kdykoliv se k materiálům vrátit tedy získáte za

399 Kč / 15,99€

199 Kč / 7,99 €!

Cena online kurzu zahrnuje: 

 • 1 praktické 30 min video s kompletním předvedením masáže a vysvětlením důležitých pojmů
 • 3 stránky s teorií, popisem masáže a překvapením ve formě videa
 • uzavřenou členkou sekci s přístupem k videonávodu
 • uzavřenou FB skupinu pro sdílení zkušeností a pokládání dotazů

Navíc nic neriskujete! Na celý minionline kurz Relaxační masáž chodidel s prvky reflexní terapie dávám 14 denní záruku vrácení peněz! Pokud se vám nebude líbit, stačí napsat a já vám obratem pošlu peníze zpět.

Jste ze Slovenska? Chcete platit v eurech? Pokračujte na odkaz tady

A co na to moji absolventi?

Dagi

Už na prvý pohľad ma zaujal online kurz reflexnej masáže chodidiel. Mala som však obavy, čo ak masážou niekomu ublížim? Bude v kurze dostatok informácii? Bola som milo prekvapená super teóriou, ktorá zahrnula popis chodidla ako jednotlivé časti tela s orgánmi. Vendula skutočne výborne vysvetľuje nadväzujúce detaily, ktoré mne ako laikovi neboli vôbec jasné. Prostredníctvom videí vás premostí od teórie k praktickej časti ako správne robiť reflexnú a aj relaxačnú masáž. Ďakujem za tento kurz! 🙂

Dagmar Rakovická Čanigová

-

Jedlá a recepty pro alergikov

Verča

Zdravím! Moc ráda bych vám všem tento kurz doporučila. Jmenuji se Veronika, jsem ze Vsetína a mou prací je především rodina. Od roku 2016 se zajímám o bosou chůzi a už dlouho o řadu věcí spojených se zdravým způsobem života. Na podzim 2017 jsem se dozvěděla o kurzu reflexní terapie, a protože jsem do té doby často narážela na myšlenku jak to vlastně s těmi šlapkami je, PŘIHLÁSILA JSEM SE. Kurz byl úžasný, prostředí velmi příjemné a Vendulka dokonalá. Nikdy jsem nezažila lépe připravené pracovní materiály a Vendulka byla připravená lépe než na jedničku. Její přístup je velmi klidný a hlavně umí vše vysvětlit naprosto pochopitelnou formou. Po absolvování kurzu jsem přesně věděla proč mne tento kurz tak přitahoval … dostala jsem odpověď na všechny mé otázky a naučila jsem se jak pracovat s chodidly a věřte, že všichni členové rodiny si to moc pochvalují. Děti jsou nadšené. Tím chci zdůraznit, že tento kurz opravdu není jen pro profesionály, je pro všechny, které to zajímá.

Veronika Kneblík

-

Barefoot a reflexologie

Pavlínka

Jsem absolventkou Školy reflexní terapie. Byla jsem maximálně spokojená jak s formou výuky, tak s informacemi, které se mi dostaly. Vendulka je velmi příjemná, laskavá a trpělivá bytost, která umí své získané zkušenosti předat dál. Má obrovskou schopnost naslouchat lidem. Prošla jsem již více kurzů a Vendulčin kurz naprosto předčil mé očekávání. Všem, kteří se právě rozhodujete u koho kurz navštívíte, tak ze srdce doporučuji Vendulčiny kurzy.

Pavla Hrušková

-

Metamorfní technika a reflexologie

75362317_2509166929313548_7751900285441671168_n-min

Jmenuji se Petra Hofríková, jsem autorkou projektu Motivárna. V tuto chvíli se snažím propojit své konzultace s péčí o tělo. Proto jsem byla unešená z kurzu Reflexní terapie lymfatického systému a online kurzu Relaxační masáž chodidel. Práci Vendulky sleduji už nějakou dobu a musím říct, že pro mě je opravdový profík. Dozvěděla jsem se širokou škálu různých velice užitečných informací, naučila jsem se bombastickou techniku, po které mé klientky doslova šílí. Doporučuji komukoli, kdo pracuje s nožkami, uvažuje o práci maséra/terapeuta, ale i k takovému tomu domácímu opečovávání.

Petra Hofríková

-

motivarna.cz

Máte dotaz? Něco vás trápí? Váháte? 

Napište mi na vendula@lavendu.cz nebo mi zavolejte na 725 675 005 a já vám odpovím na vše, co vám není jasné.

Zajímá vás možnost živého kurzu?

Více o kurzu a o vypsaných termínech se dozvíte tady>>