fbpx

Online kurz: Relaxační reflexní masáž (nejen) pro maséry a pedikéry

Děláte svou práci kvalitně, máte ji rádi, ale necítíte se úplně docenění?

Chcete navýšit své příjmy bez dalšího navýšení klientů nebo cen za stávající služby, ale nevíte jak?

Chcete se dále odborně rozvíjet a využít relaxační reflexní masáž chodidel ve své práci nebo svém podnikání?

Chcete rozšířit portfolio nabízených služeb a nabídnout svým klientům něco navíc?

Chcete své klienty hýčkat, aby se rádi vraceli a doporučovali Vás?

Chcete se svými klienty dále rozvíjet vzájemný vztah a důvěru?

Anebo jen milujete Vy a nebo Vaši blízcí masáže nohou a chcete se naučit příjemnou a uvolňující techniku, která je bezpečná a má pozitivní dopady na zdraví a imunitu?

Vzdělávejte se svým tempem v pohodlí domova…

Co díky kurzu získáte

Když jsme pro vás v roce 2019 připravili on-line minikurz Relaxační masáž chodidel s prvky reflexní terapie, dostali jsme od vás spoustu pozitivních ohlasů a námětů. Řada z vás si přála rozšířit tento kurz, který byl původně určen spíše pro veřejnost, o další souvislosti, které lze využít zejména v pracovním životě, v oblasti vlastního odborného profesního růstu a nebo ve vlastním podnikání. V oborech, kterých se toto téma může dotýkat.

Současně již několik let pořádáme odborné živé kurzy na podobná témata.

A z toho všeho jsme vycházeli při přípravě tohoto online kurzu, který je určen především pro odborníky, kteří mohou využít relaxační ošetření ve své profesi (zaměstnání nebo podnikání). Kurz obsahuje kromě videonávodu také více profesních souvislostí a nezbytné teorie. Po jeho absolvování získáte Osvědčení o absolvování.

 • Dozvíte se základní princip reflexní terapie

  Ukážeme vám, jak se orientovat na chodidle i bez znalosti reflexních plošek, co lze masáží dokázat a čemu se vyhnout

 • Získáte informace, jak a kdy můžete propojovat masáže chodidel s jinou technikou

  Pedikúra, klasické masáže, relaxační techniky, práce s dlouhodobě nemocnými,...

 • Naučíte se jednoduchou, ale účinnou masáž chodidel

  Získáte přístup do členské sekce, kde na vás čeká videonávod s celou masáží na 15-20 min, teorie a profesní souvislosti

 • Získáte náměty, jak využít relaxační masáž ve svém podnikání

  Na modelovém případu Marušky si ukážeme, jak nenásilně zvýšit tržby a rozvíjet vztah se zákazníky

 • Máte možnost konzultace a sdílení zkušeností

  Spolu s kurzem máte možnost připojit se k FB skupině, kde můžete pokládat otázky a sdílet zkušenosti a také můžeme konzultovat přes email

 • Úžasný nástroj na posílení imunity a nastartování regenerace

  Chodidla máte stále při sobě, tak proč je nevyužít k uvolnění bolavé páteře nebo podpoře imunity a urychlení léčby nemoci

 • Informace nejen pro svůj profesní rozvoj

  Získané informace a dovednosti můžete využít i pro sebe a své blízké, lidé masáže milují a vás budou taky…

 • Získáte osvědčení

  Posílíte svůj status odborníka v oboru a odlišíte se od konkurence

Proč nabízet relaxační reflexní masáž svým klientům?

Reflexní masáže nohou mají nejen prokazatelně pozitivní účinky na zdraví a regeneraci těla, ale pro většinu lidí jsou také velmi příjemným relaxačním zážitkem.

Lidé se rádi vracejí tam, kde je jim příjemně, kde mají pocit, že je o ně pečováno a dostanou “něco exkluzivního.” Z takových klientů se stávají stálí zákazníci, kteří šíří Vaši skvělou pověst a rádi si připlatí proceduru navíc, protože vnímají hodnotu, kterou jim přinášíte.

Pokud se chcete cítit docenění, přitáhnout si zákazníky, se kterými vám bude příjemně a zároveň navýšit své příjmy bez dalšího navyšování základních cen nebo počtu klientů za den, je relaxační reflexní masáž skvělá možnost, jak svým klientům nabídnout něco navíc s velkou přidanou hodnotou pro jejich pohodu a zdraví.

Pečujete o své blízké nebo je péče o druhé vašim posláním? Zapojte relaxační reflexní masáž chodidel do pravidelné péče a podporujte tak rekonvalescenci , úlevu od bolesti, zdravé napětí ve svalech a klidnou mysl. Dopřejte svým blízkým a klientům pocit uvolnění a radosti ze života.

Chodidla si můžeme představit jako miniaturu celého člověka. Každý orgán nebo část těla má i svoji plošku na chodidle a masáží tak ovlivníme celé tělo. A dokonce ne jen na fyzické úrovni, ale na mnoha dalších.

Získejte díky kurzu nové informace, zapojte relaxační reflexní masáž do svého konceptu a hýčkejte své klienty.

A kdo jsem já?

Jmenuji se Vendula Martinková. Od malička mě fascinuje lidské tělo a vše, co se děje uvnitř něj. Jak se o něj máme starat, aby bylo zdravé a také jak mu pomoci, když onemocní.

Zřejmě proto jsem vystudovala farmacii a několik let jsem pracovala v lékárně. Když jsem se stala maminkou, tak jsem chtěla zdraví řešit co nejšetrněji, a proto jsem se začala zabývat různými alternativními postupy. Tehdy mi to hezky do sebe zapadlo a pochopila jsem, že lze kombinovat věděcký přístup západní medicíny a filozofii a principy medicíny tradiční. 

Šestým rokem se výhradně věnuji celostnímu přístupu ke zdraví a specializuji se na podporu regenerace a harmonizace těla. Pomáhám všem, kteří nečekají, že něco vyřeším za ně, podporuji je a učím je využívat léčivé možnosti vlastního těla.

Mojí prací jsou konzultace v oblasti zdraví a životního stylu, reflexologie, pomoc bylinkami a metoda Kontrolovaná vnitřní očista Joalis.

Pořádám a lektoruji kurzy reflexní terapie a také jsem založila FB skupinu Cítím se skvěle ve svém těle, kde se dělím o své zkušenosti z celostní medicíny.

Pro koho jsme kurz tvořili

 • Zejména pro odborníky a profesionály (jak zaměstnance tak i podnikatele), kteří se chtějí dále vzdělávat a rozvíjet se ve svém oboru a využijí znalosti z oblasti reflexní terapie a masáži (nejen masáže, pedikúra, wellness, péče o druhé,…)
 • Pro všechny, kdo pečují o druhé (o své blízké, klienty)
 • Pro všechny, kdo rádi masírují a sami mají rádi masáže
 • Pro ty, kteří  chtějí podpořit regeneraci svého těla
 • Pro ty, kdo chtějí umět uvolnit páteř přes chodidlo
 • Pro ty, kdo chtějí umět povzbudit imunitu přes chodidlo
 • Pro ty, kdo milují, když se naučí něco nového

V online kurzu vás čeká povídání o reflexní terapii, popis masáže a videonávod s masáží, díky kterým se můžete s technikou seznámit kdekoliv a kdykoliv máte zrovna čas. Pokud vás metoda nadchne natolik, že byste ji chtěli zvládnou na profi úrovni nebo ji chcete využít ve své práci, tak rozhodně doporučuji absolvovat i živý kurz, kde bereme vše podrobněji, je tu prostor na vaše konkrétní dotazy, a také si masáž vyzkoušíte a dostanete okamžitou zpětnou vazbu. 

Nejbližší termín živého kurzu Relaxační masáž chodidel s prvky reflexní terapie je podzim 2020 ve Valašském Meziříčí. Více informací najdete tady >>>

Kurz včetně závěrečného testu a vystavení Osvědčení o absolvování vás vyjde na 749 Kč / 29,99 €. Do 31.8.2020 za akční cenu 599 Kč / 23,99 €.

Online kurz, možnost vše se naučit a vyzkoušet v pohodlí domova, získat osvědčení a kdykoliv se k materiálům vrátit tedy získáte za

749 Kč / 29,99 €

599 Kč / 23,99 €!

Po kliknutí na tlačítko objednat máte možnost vyplnit objednávkový formulář, zadat fakturační údaje, zkontrolovat si je, zvolit způsob platby, přečíst si Všeobecné obchodní podmínky a objednávku odeslat. Po odeslání vás systém přesměruje na platební bránu nebo na platební údaje pro platbu bankovním převodem. Po uhrazení částky vám do emailu přijdou přístupové údaje do uzavřené sekce s celým kurzem. 

Platba ze Slovenska: Pro platby ze Slovenska máme účet v eurech u Fio banky a veškeré platby probíhají v režimu europlatby. Znamená to, že neplatíte žádné poplatky za převod do zahraničí a poplatky jsou účtovány jako běžný platební styk mezi bankami (tedy ve většině případů úplně bez poplatku). Platí to u plateb převodem i u platby kartou.

Cena online kurzu zahrnuje: 

 • 3 praktická videa s kompletním předvedením masáže a vysvětlením důležitých pojmů
 • 5 stránek s teorií, popisem masáže a profesními souvislostmi
 • případovou studii, jak masáž zapracovat do portfolia svých služeb
 • uzavřenou členkou sekci, kam můžete opakovaně vracet
 • uzavřenou facebookovou skupinu pro sdílení zkušeností a pokládání dotazů
 • závěrečný test, ve kterém si ověříte své znalosti
 • Osvědčení o absolvování online kurzu v pdf

Související kurzy

Zajímají vás také souvislosti reflexních masáží a lymfatického systému nebo možnost masáží dětí? Podívejte se na naše další kurzy.

Základní verze tohoto kurzu pro použití v domácím prostředí, bez profesních souvislostí a osvědčení.

Kompletní sestava jemných reflexních tahů a hmatů pro podporu lymfatického systému.

Využijte reflexní masáž pro podporu pohody a zdraví vašich dětí (1-12 let) i pro sebe.

A co na to moji absolventi?

Verča

Zdravím! Moc ráda bych vám všem tento kurz doporučila. Jmenuji se Veronika, jsem ze Vsetína a mou prací je především rodina. Od roku 2016 se zajímám o bosou chůzi a už dlouho o řadu věcí spojených se zdravým způsobem života. Na podzim 2017 jsem se dozvěděla o kurzu reflexní terapie, a protože jsem do té doby často narážela na myšlenku jak to vlastně s těmi šlapkami je, PŘIHLÁSILA JSEM SE. Kurz byl úžasný, prostředí velmi příjemné a Vendulka dokonalá. Nikdy jsem nezažila lépe připravené pracovní materiály a Vendulka byla připravená lépe než na jedničku. Její přístup je velmi klidný a hlavně umí vše vysvětlit naprosto pochopitelnou formou. Po absolvování kurzu jsem přesně věděla proč mne tento kurz tak přitahoval … dostala jsem odpověď na všechny mé otázky a naučila jsem se jak pracovat s chodidly a věřte, že všichni členové rodiny si to moc pochvalují. Děti jsou nadšené. Tím chci zdůraznit, že tento kurz opravdu není jen pro profesionály, je pro všechny, které to zajímá.

Veronika Kneblík

-

Barefoot a reflexologie

Pavlínka

Jsem absolventkou Školy reflexní terapie. Byla jsem maximálně spokojená jak s formou výuky, tak s informacemi, které se mi dostaly. Vendulka je velmi příjemná, laskavá a trpělivá bytost, která umí své získané zkušenosti předat dál. Má obrovskou schopnost naslouchat lidem. Prošla jsem již více kurzů a Vendulčin kurz naprosto předčil mé očekávání. Všem, kteří se právě rozhodujete u koho kurz navštívíte, tak ze srdce doporučuji Vendulčiny kurzy.

75362317_2509166929313548_7751900285441671168_n-min

Jmenuji se Petra Hofríková, jsem autorkou projektu Motivárna. V tuto chvíli se snažím propojit své konzultace s péčí o tělo. Proto jsem byla unešená z kurzu Reflexní terapie lymfatického systému a online kurzu Relaxační masáž chodidel. Práci Vendulky sleduji už nějakou dobu a musím říct, že pro mě je opravdový profík. Dozvěděla jsem se širokou škálu různých velice užitečných informací, naučila jsem se bombastickou techniku, po které mé klientky doslova šílí. Doporučuji komukoli, kdo pracuje s nožkami, uvažuje o práci maséra/terapeuta, ale i k takovému tomu domácímu opečovávání.

Petra Hofríková

-

motivarna.cz

Máte dotaz? Něco vás trápí? Váháte? 

Napište mi na vendula@lavendu.cz nebo mi zavolejte na 725 675 005 a já vám odpovím na vše, co vám není jasné.

Zajímá vás možnost živého kurzu?

Více o kurzu a o vypsaných termínech se dozvíte tady>>