fbpx

Webinář: Jak začít vědomě relaxovat

Živě vysíláný webinář za kávu a zákusek

Pojďte si se mnou dát podvečerní kávičku a já vám přibalím zákusek i  na později…

O relaxaci už jste něco slyšeli, možná i vyzkoušeli, ale nejste si jisti, jestli ji děláte správně?

Nebo ji praktikujete pravidelně, ale nepřináší výsledky, které jste očekávali?

A nebo se na ni teprve chystáte?

Zodpovím vaše dotazy a ukážu vám, jak začít hned a využívat relaxaci pro své zdraví kdykoliv a kdekoliv.

Co se na vysílaní dozvíte?

Co navíc získáte

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstavají po celou dobu funčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. V případě, že s vámi někdo sdílel tuto stránku a vy ještě žádný kurz nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Protože se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat. 

Jako dáreček si budete moci stáhnout audionahrávku s vedenou relaxací do svého telefonu nebo počítače a vyzkoušet si sami vstup do hluboké relaxace.

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu.

Kdy a kde?

Webinář už proběhl a celý záznam včetně audionáhrávky s vedenou relaxací k ihned k dispozici v členské sekci.

Máte-li chuť, náladu a hodinku a půl času, tak si uvařte kávu a záznam si vychutnejte kdykoliv se to hodí vám.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen jen pro vás, naše aktivní absolventy kurzů, které vnímám jako dobré přátele:). Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl, záznam z vysílání a audionáhrávku pro osobní potřebu tedy zaplatíte:

79 Kč / 3,19 €

(cena je vč. DPH)

Víte-li o někom, komu by se webinář líbil nebo mu mohl pomoci, budeme rádi za vaše doporučení a nasměrování na tuto stranu.