fbpx

Webinář: Jak přirozeně rozvíjet a využívat vlastní imunitu

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Imunita je téma, které přichází do popředí zájmu především s nástupem podzimu a zimy. 

Snaha nepodlehnout nejrůznějším respiračním i jiným neduhům nás burcuje ve zvýšené míře konzumovat nejrůznější podpůrné prostředky ať už z lékárny nebo založené alternativních postupech.

Ne vždy má však naše snaha takový efekt, jaký jsme zamýšleli. 

Pojďme se spolu podívat na to, kdy a co konkrétně má smysl dělat, když chceme povzbudit svůj imunitní systém akutně nebo si chceme dlouhodobě budovat zdravou a přirozenou obranyschopnost.

Faktem je, že jen velmi malé procento lidí má skutečně sníženou imunitu. Pokud imunita nefunguje ideálně, tak u většiny lidí není problém v imunitě samotné, ale je to spíše otázka výživy a celkové životosprávy.

Nikdy není pozdě na pozitivní změnu! Často stačí, aby byla zcela nepatrná.

Připojte se k živému vysílání nebo si pusťte záznam a načerpejte inspiraci…

Co se na vysílání dozvíte?

🩺 Co vše se v těle podílí na imunitě

🩺 Co je potřeba ke správně fungující přirozené obranyschopnosti – vliv výživy

🩺 Co naši imunitu oslabuje

🩺 Nejpoužívanější prostředky k podpoře imunity a jejich účinek

🩺 Konkrétní doporučení v konkrétních situacích – zkušenosti z praxe

🩺 Reflexní plošky podporující přirozenou funkci imunitního systému

Co navíc získáte

💡 Možnost položit otázky při živém vysílání

💡 Záznam vysílání v samostatné členské sekci

💡 PDF s tipy na 5 homeopatických bylinných tinktur, které je fajn mít doma při akutním nachlazení

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy a kde

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu ve středu 20.10.2021 od 18 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

79 Kč / 3,19 €

(Cena je vč. DPH)

© 2021 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Webináře za kávu a zákusek
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.