fbpx

Workshop: Jak podpořit hubnutí reflexní terapií

Živě vysílaný workshop na Zoomu

Téma hubnutí (a udržení správné váhy) se v pravidelných intervalech objevuje v dotazech od vás během celého roku a na jeho začátku především. Okrajově se ho dotýkáme v mnoha kurzech i webinářích, ale je pravda, že dosud jsme se nevěnovali přímo jen jemu. Z části to byl záměr, z části obliba jiných témat. 

Ale je to tady. Po mnoha dotazech od studentů i klientů, jsme uznali, že je na čase se podívat hubnutí na “plošky” a zodpovědět nejpalčivější dotazy jako: “Dá se pomocí reflexní terapie zhubnout? Existuje bod na hubnutí?”

Rovnou vám řekneme, že nic univerzálního, co by zabralo vždy a u všech, neexistuje, ale to už jste od nás dávno slyšeli.

Pokud však víme, proč se nám nedaří zhubnout, kde je ta příčina, tak reflexní terapie může být velmi efektivní podpora a především prevence stresových výkyvů hmotnosti. A každý má ten svůj zázračný hubnoucí bod někde jinde :).

A co bude cílem tohoto speciálního workshopu? Ukázat vám, jak přijít na to, proč se hubnutí nedaří, i když děláme vše “správně”, a jak zapojit reflexní terapii tak, aby byla efektivní a výsledek jste na sobě vnímali brzo.

Vysílání tentokrát proběhne na ZOOMu (velmi jednoduchá intuitivní aplikace), aby byl workshop interaktivní a mohli jste se ptát a diskutovat. Předpokládáme, že spolu strávíme cca 2 hod času (předpoklad do 2,5 hod podle otázek).

Interakce prostřednictvím kamery a mikrofonu nebude povinná, je to zcela na vás. Své dotazy a reakce můžete sdílet v chatu u vysílání. Předem vám taky pošleme dotazníček, ve kterém nám můžete položit dotazy k tématu.

Co se na vysílání dozvíte?

🌷 Co je to optimální hmotnost a jak tělo ví, kolik potřebuje mít hmoty

🌷 Proč přibíráme nebo naopak hubneme, i když se snažíme správně jíst a hýbat se

🌷 Nejčastější příčiny nadváhy (podváhy) a jak je u sebe vystopovat

🌷 Co dokáže a co nedokáže reflexní terapie 

🌷 Důležité reflexní plošky na ruce, na chodidle a na obličeji

🌷 Co můžeme dělat dalšího 

🌷 Psychosomatika přibírání a hubnutí, pohled tradiční čínské medicíny

🌷 Detoxikace organismu a spojitost s nadváhou

🌷 Praktické cvičení na ruce a na obličeji

🌷 Diskuze

Co navíc získáte

💡 Záznam z vysílání v členské sekci (nepůjde koupit zpětně)

💡 Reflexní sestava na podporu metabolismu na ruce a obličeji

💡 Voucher na 100 Kč slevu na osobní/online konzultaci (o konzultacích tady)

💡 Voucher na 100 Kč slevu na nákup na eshopu, na odběr produktů Joalis, Just (na základě společného výběru a doporučení) při nákupu nad 800 Kč

Jak to proběhne

Vysílání proběhne přes aplikaci Zoom, potrvá 2-2,5 hod a záznam vám poté vložíme do členské sekce a zůstane vám k dispozici podobně jako naše další kurzy a webináře s garancí minimálně 12 měsíců.

Jako i u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností. Sekci k workshopu pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení workshopu vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až po vysílání. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Odkaz na ZOOM najdete pár dní před vysíláním v členské sekci a zároveň Vám jej pošleme do emailu. 

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat.

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu a nebo zadejte do dotazníku, který vám přijde před vysíláním.

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v aplikaci Zoom v úterý 21.3.2023 od 18:30. 

Pokud workshop nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu. Workshop však není možné dokoupit zpětně.

Počet míst je omezen.

Workshopem provází PharmDr. Vendula Martinková

Registrace na workshop

Tento živý online workshop je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí a chtějí odpověď na své otázky tváří v tvář :).

Za 120-150 min, záznam z vysílání a bonusy zaplatíte:

499 Kč / 21,99 €

(Cena je vč. DPH)

Registrace ukončena

Registrace probíhá do 20.3.2023 (do této doby by měla být připsána i vaše platba na náš účet) nebo do naplnění kapacity.

© 2023 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Workshopy online
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.