Intenzivní praktické 3 měsíce kdy

 • Poznáte principy celostní medicíny

 • Pochopíte, co tělo říká a jak na to reagovat

 • Začnete skutečně řešit své potíže a uděláte pozitivní změnu ve svém životě

Toužíte užívat si radosti života, být zdraví a mít spoustu energie?

Chcete svému tělu rozumět a vědět, jak funguje?

Oslovuje vás celostní přístup ke zdraví a rádi byste pochopili principy, na kterých jsou založeny všechny alternativní metody řešení zdravotních problémů?

Už nechcete tápat v záplavě informací a nevědět, co je vhodné konkrétně pro vás?

Chcete se potkat s podobně naladěnými lidmi a vzájemně se podporovat?

Láká vás doopravdy začít řešit vaše trápení a vytrvat v tom?

Zaměřte se na podstatu!
Začněte u sebe a změňte svůj život
k lepšímu za 12 týdnů!

Cítím se skvěle ve svém těle
praktický 3 měsíční podvečerní kurz

Zřejmě patříte k těm, kteří si uvědomují, že o své zdraví musí pečovat především sami. Také jste pravděpodobně zjistili, že občas i při nejlepší vůli se svých potíží zbavit nedokážete, vrací se a cítíte se vyčerpaní.

Chcete pro sebe a pro rodinu to nejlepší, abyste si mohli užívat společné chvíle, měli dostatek energie na práci, ale i na zábavu. Zdravotní problémy chcete řešit maximálně šetrně, ideálně bez chemie, a proto čtete knihy, sháníte informace na internetu, radíte se s odborníky i se svými známými. 

Je to tak?

Jenže zjišťujete, že vám řešení buď nefunguje nebo nevyhovuje. Je buď složité, časově či finančně náročné nebo mu úplně nedůvěřujete a nerozumíte. Proto je těžké v něm vytrvat. Motivace, se kterou jste udělali změny v životě, se vytrácí a vy se dostáváte na začátek nebo úplně rezignujete.

I já jsem si tím prošla. Byla jsem dost často nachlazená a unavená z péče o mé malé děti a nevyspání. Jednoho krásného dne jsem se rozhodla, že úplně změním svůj životní styl, naprosto překopu jídelníček a hlavně budu myslet pozitivně! 

Výsledkem bylo, že mé tělo na ty dramatické změny (ze dne na den jsem vyloučila z jídelníčku maso a mléko) nebylo připraveno a já jsem najednou měla větší potíže než před tím. Ale jak to? Ptala jsem se sama sebe. Vždyť přece dělám všechno správně!

Teď už chápu, co se dělo...

… a že to vlastně bylo i dobře. Kdyby mi ale tehdy někdo řekl, že to jde mnohem příjemněji a vysvětlil mi, proč takto moje tělo reaguje, tak jsem si ušetřila nejen spoustu strachu o své zdraví, nepříjemné výkyvy nálad, nepochopení okolí, ale také bych věděla, jak přesně moje tělo potřebuje pomoct a že to není až tak složité.

Dnes na internetu najdete obrovské množství různých zdrojů informací. Odborníci existují téměř na vše a těch úžasných doplňků stravy, co jde sehnat! 

Ale sami vnímáte, že je velmi těžké se v tom všem orientovat a poznat kvalitní zdroj informací od nekvalitního. A netušíte, jaká z těch kvalitních rad je vhodná zrovna pro vás. Možná se ptáte, jestli je to vůbec ve vašich silách.

Ano, je.

Pojďte si v tom udělat jasno sami.

Vyměňte neefektivní brouzdání po internetu a zkoušení zaručených tipů s nejistými výsledky za pochopení podstaty fungování vlastního těla.

Zapomeňte na objíždění specializovaných kurzů, investice spousty peněz a času za informace, které nejste schopni použít bez znalostí souvislostí. 

Odložte přesvědčení, že je třeba studovat problém do hloubky a mít spoustu podrobných informací, abyste ho mohli začít řešit.

Zjistíte, že to jde i jinak a docela snadno. Bez stresu a nepříjemných projevů. Jediné, co k tomu potřebujete, je odhodlání a vytrvalost. A také vědět, jak začít a mít někoho, na koho se obrátit.

Podělím se s vámi o své mnohaleté osobní zkušenosti v oblasti celostního přístupu k životu a podpory zdraví vlastního těla.

Díky úžasné spolupráci v týmu jsme pro vás vymazlili 3 měsíční program, ve kterém si dáte informace týkající se fungování těla do souvislostí, pochopíte je a začnete sami aplikovat na sobě. 

Za tu dobu nejen dostanete informace v takovém množství a rozsahu, abyste je mohli postupně vstřebat, ale jejich uvedením do praxe také sami poznáte jejich efekt. To vám umožní je využít opravdu naplno. 

Vím, že nadšení z jednorázového kurzu nebo po přečtení knihy vydrží jen krátce a vše se rádo vrací do zajetých kolejí. Postupnými a drobnými změnami dosáhnete velkých pokroků s minimem úsilí nebo nepříjemného překračování komfortní zóny.

Tomu bude odpovídat i náplň a průběh kurzu. 

Na co se můžete v kurzu těšit a co se dozvíte

1. Co je to zdraví a nemoc a jak s nimi souvisí množství životní energie v těle

2. Kde životní energii bereme, kde ji ztrácíme a jak se naučíme ji efektivně využívat

3. Zákonitosti proudění energie v lidském těle – učení pěti elementů

4. Emoční nastavení člověka a jeho vliv na zdraví, co je emoce a co je pocit

5. Relaxace = podmínka regenerace. Jak jí efektivně zapojíme do každodenního života

6. Co je to psychosomatika a jak funguje

7. Nerovnováha a potíže v okruhu sleziny a jak je řešit

8. Nerovnováha a potíže v okruhu plic a jak je řešit

9. Nerovnováha a potíže v okruhu ledvin a jak je řešit

10. Nerovnováha a potíže v okruhu jater a jak je řešit

11. Nerovnováha a potíže v okruhu srdce a jak je řešit

12. Tělo = chrám duše

Jak to bude probíhat

Abyste si z programu odnesli maximum, informací bylo tak akorát, abyste je dokázali vstřebat a vyzkoušet, a také abyste si na našli čas ve vašem nabitém programu, zvolila jsem formu večerní školy

Tři měsíce, tedy 12 týdnů, se budeme scházet jeden konkrétní podvečer na hodinku a půl. Takže to bude jako angličtina nebo hodina jógy. 

Kromě toho vždy dostanete všechny materiály předem k prostudování, inspiraci a úkol na další týden a budeme spolu v kontaktu přes facebookovou skupinu, případně přes email. Já tu pro vás budu po celou dobu, abyste měli potřebnou podporu a zpětnou vazbu k vašim pokrokům.

Každý týden se dotkneme konkrétního tématu tak, jak jsem to napsala v rozpisu výše. Já vás navedu k podstatě, a pak už budeme společně hledat konkrétní příklady a praktické využití, aby to nezůstalo jen u suché teorie.

Na začátku si stanovíte konkrétní cíl, ke kterému chcete za 12 týdnů dojít, a postupně začnete aplikovat jednoduché změny do svého života. Budou takové, aby jste si jich všimli, ale nijak výrazně vás neomezovaly, spíše naopak bavily. 

Pokud narazíte na překážku nebo vám začne chybět motivace, tak spolu přijdeme na to, jak by to šlo jinak, aby vám v tom bylo lépe. 

Jsem si jistá, že za 12 týdnů se prostě budete cítit skvěle ve svém těle!

Kdy a kde

Začínáme 14.1.2020 a budeme se scházet každé úterý od 18 do 19:30 ve Valašském Meziříčí (místo bude upřesněno podle počtu účastníků). Poslední setkání proběhne 31.3.2020

Co získáte absolvováním kurzu

 • budete znát základní principy tradiční čínské medicíny během 3 měsíců a sami si dokážete najít příklady z vašeho života
 • budete chápat, jakým způsobem na lidské tělo, zdraví a nemoc nahlíží celostní medicína a díky tomu lépe využijete i klasickou medicínu a budete moci předcházet nežádoucím účinků léků a zefektivníte léčbu nemocí
 • pochopíte základní souvislosti zdraví a psychiky
 • sami na sobě dokážete rozklíčovat základní příčinu svého problému a budete vědět, jakým způsobem ji můžete ovlivnit a konečně ho začnete řešit!
 • pokud využijete tuto jedinečnou možnost a doopravdy začnete řešit skutečnou příčinu svého problému, téměř s jistotou uvidíte po 3 měsících pokrok sami u sebe, a to vám dodá motivaci k tomu pokračovat dál a problémům rovnou předcházet
 • pod mým vedením budete mít neustálou zpětnou vazbu a také podporu
 • budete umět aktivovat regenerační schopnosti svého těla dlouhodobě i okamžitě
 • poznáte různé alternativní přístupy k udržení zdraví a zjistíte, který vám sedí nejvíc
 • rozeznáte, která informace je pro vás důležitá a která ne, naučíte se je aplikovat postupně a logicky
 • využijete běžných denní činností, nebudete muset dramaticky měnit dosavadní životní styl
 • dostanete přehledné materiály, které využijete i k dalšímu prohlubování znalostí
 • budete mít ucelený základ, na kterém můžete dále stavět a naučíte se myslet v souvislostech
 • potkáte podobně naladěné lidi, kteří budou přímo z vašeho okolí, takže se můžete podporovat i nadále
 • pokud budete mít chuť a zájem, můžete se vzdělávat dále, protože tohle je teprve začátek…

Za ty roky ve zdravotnictví i mimo něj jsem pochopila kam má a nebo nemá smysl investovat peníze, čas nebo energii. Ověřuji si to dnes a denně na sobě i na svých klientech a stále si své poznatky a zkušenosti doplňuji. Jsem přesvědčena, že na každý problém existuje řešení, se kterým můžete být spokojeni a není nutné přistupovat na něco, s čím nejste ztotožněni.

Nyní máte možnost připojit se k tomuto jedinečnému programu za zlomek toho, co byste investovali do mnoha specializovaných kurzů obvykle pořádaných jen ve velkých městech a dozvíte se opravdu to, co jste schopni využít, když začínáte.

Za 3 měsíce, během kterých získáte nové vědomosti a souvislosti a navíc z nich uděláte i zkušenosti, investujete do svého zdraví a pohody

5999 Kč

Celý program získáte za cenu 1 kurzu angličtiny, 2 víkendových kurzů reflexní terapie,  4 plných nádrží do auta nebo 10 večeří v restauraci.

Při tom dostanete plnohodnotné základy celostní medicíny, které byste jinde získali za cenu v řádů desítek tisíc, museli byste věnovat další čas a peníze na dojíždění a nocleh a stejně byste zjistili, že získané informace nedokážete využít, protože vám chybí souvislosti a nemáte zažité základy.

Já jsem z celé problematiky vybrala opravdu tu podstatu, přesně vám ukážu, jak informace uchopit a začít aplikovat a během 12 týdnů budeme společně pozorovat postup a změny k lepšímu.

Pro ty, kteří se rozhodují rychle a umí využít příležitost, máme speciální cenu (platí při objednání a zaplacení zálohy do 30.11.2019).

4999 Kč

Máte otázky? Něco vás zajímá? Něco není jasné? Neváhejte a zavolejte mi na 725 675 005 nebo napište vendula@lavendu.cz

Pokud vás to nadchlo a chcete se připojit, pokračujte proklikem na registraci níže

julinka

Vendulku jsem poznala na škole reflexní terapie, do které jsem se přihlásila, když jsem byla celkem na dně. Při klasickém brouzdání na facebooku se mi tam objevila škola reflexní terapie a mezi tím jednotlivé hodiny RT a zaujalo mě to ve chvíli kdy jsem uviděla RT duše. ,,To je přesně to co já potřebuji,” protože ta moje, po úmrtí blízkého člena rodiny, věčně nemocného syna a čím dal častějších hádek s manželem, se sesypala. Od první hodiny mě Vendulka nabíjela svou úžasnou pozitivní náladou na vše. Na každou hodinu jsem se vždy moc těšila, protože pokaždé jsem pochopila něco nového a lepšího k tomu, aby mě bylo v životě líp a uměla to ukázat i dalším lidem. Teď jsem ve fázi, že mám v plánu a už i zažádáno o vlastní studio, kde chci reflexní terapii dělat. A celkově mi je lépe! Pro mě je Vendulka ztělesněný anděl, děkuji jí za moc!!!❤️
Tak pokud se plácáte sami se sebou, Vendulčiny kurzy moc doporučuji!! Samozřejmě i když jste se sebou spokojeni, je to o poznání nových věci a hlavně sama sebe 😉
Už se těším na další nové kurzy!!!! 👍❤️

Julie Karlíková

-

Reflexologie a bylinky

Obchodní podmínky kurzu:

Cena kurzu je 4999 Kč v případě registrace a uhrazení zálohy 2500 Kč do 30.11.2019
Cena kurzu je 5999 Kč v případě registrace po 30.11.2019

Po vyplnění formuláře vám přijde na mail kopie objednávky jako potvrzení registrace. Své místo si rezervujete uhrazením zálohy 2500 Kč za kurz do 7-mi pracovních dní od registrace (lze uhradit i celou částku najednou) a doplatek nejpozději do 22.12.2019. Po tomto datu je nutné uhradit rovnou celou částku. Pokud nebude záloha uhrazena do 7-mi pracovních dnů, registrace je automaticky zrušena a místo nabídnuto dalšímu zájemci.

STORNO PODMÍNKY:
* v případě odhlášení z kurzu – do 31.12.2019 včetně – storno poplatek ve výši 2.500 Kč (v případě, že již byla uhrazena celá částka kurzu, bude zbylá část vrácena zpět na účet, ze kterého byla platba provedena)
* v případě odhlášení z kurzu – od 1.1.2020 včetně – storno poplatek ve výši 100 % z ceny kurzu
* zrušení účasti na kurzu je potřeba oznámit písemně prostřednictvím emailové adresy, v takovém případě vám potvrdím přijetí této informace
* před zahájením kurzu je možné za sebe poslat náhradníka, o změně účastníka je potřeba mne neprodleně informovat
* v případě, že již byl kurz zahájen, je možné za sebe poslat náhradníka po předchozí dohodě se mnou
* vyhrazuji si právo kurz zcela zrušit bez náhrady, v takovém případě budou uhrazené poplatky vráceny v plném rozsahu převodem na účet do 5 pracovních dnů ode dne zrušení kurzu, informuji vás o zrušení kurzu elektronicky na emailové adresy uvedené při registraci
* vyhrazuji si právo na úpravu programu vzdělávací akce, změnu přednášejících a změnu přednáškových prostor (při zachování původního města)