Říj
19
So
Kurz reflexní terapie lymfatického systému Valašské Meziříčí v FIT32
Říj 19 – Říj 20 celý den
Kurz reflexní terapie lymfatického systému Valašské Meziříčí @ FIT32

Ještě více praxe a ucelená sestava pro použití doma i u klientů!

Kurz pro všechny, kdo chtějí proniknout do podstaty reflexní terapie a využít ji ihned jako skvělou možnost relaxace a posílení těla bez složité teorie.  

Předám vám jasný a srozumitelný základ včetně ošetření pohybového aparátu. Spojím tak 2 dvoudenní kurzy do jednoho víkendu, abyste byli schopni využít reflexku jako příjemnou relaxační masáž nebo řešení běžných potíží pohybového systému nebo při nachlazení.

O nezbytnou teorii rozhodně nepřijdete, ale nebudu vás zbytečně přetěžovat. Jde o to osahat si chodidla a trénovat a zkoušet. Pokud pak budete chtít další informace, dostanete se k nim v online podobě, kterou chytám, nebo na živých seminářích.

Máte otázky? Ptejte se!

Nevíte, jestli je kurz pro vás? Opravdu neváhejte mi napsat na kurzy@lavendu.cz nebo zavolat na 725 675 005. 

Ráda vám vše podrobně vysvětlím a zodpovím vaše dotazy. Přeji si spokojené klienty a absolventy a jsem tu pro vás.

Pokud vás kurz zaujal, ale není ve vašem dosahu, je možné i individuální řešení nebo uspořádání kurzu ve vašem městě. Vše je o domluvě.

Předběžný zájem

Předprodej kurzu začne během července. Chcete-li mít místo jisté a dostat nějakou slevičku, tak se můžete NEZÁVAZNĚ registrovat tady. Závazně se registrujete zaplacením zálohy, kterou vám zašlu začátkem srpna.

Máte už některý můj kurz za sebou?

Opakování je matka moudrosti. Pokud jste u mě absolvovali Základní kurz nebo Pohybový aparát, tak máte možnost získat tento kurz za méně než poloviční cenu! Stačí mi napsat a domluvíme se. I já se stále učím učit :D, takže něco jsem zjednodušila, zpřesnila a uživatelsky přizpůsobila. Moje úžasná kolegyňka Pavlínka “jela” téměř všechny kurzy dvakrát a náramně si to pochvaluje. 

Cítíte se na to mi asistovat? Pak můžete mít kurz zcela zdarma nebo si i něco vydělat :D. Ozvěte se!