fbpx

Webinář: Alergie, zánět a autoimunita pohledem celostní medicíny

Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek

Imunitní reakce chrání naše tělo před nebezpečnými vlivy vnějšího světa.

Abychom zůstali zdraví, je potřeba odolávat bakteriím, virům a jiným infekčním vlivům. Potřebujeme se umět zbavit prachových a pylových částic, které ulpívají v našem dýchacím systému, potřebujeme umět zneaktivnit potencionální jedy, které přicházejí našim zažíváním nebo se v něm tvoří. Zásadní pro naše zdraví a přežití je také schopnost udržovat buňky zdravé a ty poškozené odstranit. To vše a spoustu dalších důležitých úkolů má na starosti imunitní systém.

Když se ale snaha obránit sebe sama zvrhne, trvá neúměrně dlouho nebo se dokonce obrátí proti nám samotným, zažívá člověk stavy alergie, chronického zánětu nebo autoimunitních reakcí. 

Podle tradiční čínské medicíny výběr konkrétní reakce na daný podnět i její sílu a intenzitu řídí játra, a s nerovnováhou v jaterním okruhu jsou spojovány i výše zmíněné projevy. To je i důvod, proč v období jejich nejvyšší aktivity, tedy na jaře, vnímáme nárůst pylových alergií, prohloubení chronických potíží, celkovou vyčerpanost těla a další potíže.

Jak je nejen zmírnit, ale předcházet jim a dostat tělo do optimální pohody po celý rok, o tom si budeme povídat u dalšího webináře za kávu a zákusek.

Nakousneme i téma detoxikací, jejich (ne)potřeby, (ne)vhodnosti a efektivity pro konkrétního člověka v konkrétní situaci.

Těším se na vás a vaše dotazy.

Co se na vysílání dozvíte?

🩺 Co všechno má na starosti imunitní systém

🩺 Něco o řízení imunity z pohledu tradiční čínské medicíny

🩺 Co je to alergie, zánět, autoimunita a jak se projevují

🩺 O vlivu jater a elementu dřeva na “správnou” imunitní reakci

🩺 Jak nám může pomoci jarní detox a pro koho je a není vhodný

🩺 Jak podpořit očistu a regeneraci těla dlouhodobě a předcházet zánětům

🩺 Jak si pomoci bylinkami, výživou a reflexní terapií

Co navíc získáte

💡 Možnost položit otázky při živém vysílání

💡 Záznam vysílání v samostatné členské sekci

💡 Reflexní sestava na podporu očisty organismu

Jak to proběhne

Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.

Kdy, kde a kdo

Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu v úterý 26.4.2022 od 18 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Webinářem provází PharmDr. Vendula Martinková.

Registrace na webinář

Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:

99 Kč / 3,99 €

(Cena je vč. DPH)

© 2021 PharmDr. Vendula Martinková | Lavendu s.r.o. – Webináře za kávu a zákusek
Všechna práva vyhrazena. Žádná část kurzu nesmí být kopírována ani jinak šířena bez písemného souhlasu.